Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha lenne két hörcsögötök és...

Ha lenne két hörcsögötök és egy szivárványos boátok mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kirúgnának a munkahelyetekről és nem lenne pénzetek etetni őket, feletetnétek a hörcsögöket, hogy könnyítsétek a pénztárcátokat, vagy nagyon gonosz dolog lenne?

2021. ápr. 3. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak egy elvi kérdés, ugye..?
2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Hat ez meg gondolatnak is undorito. En nem allnek veled szoba ezek utan. A horcsog nem eledel, akit neveltel ugyertem.

Aljas egy huzad

2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Kérnék kölcsön pénzt és vennék a boának és a két hörcsögnek is kaját.
2021. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
88%
Add el valamelyiket. Ha eladod a hörcsögöt, az jobb mintha eledellé válna, és egy kicsi pénzed is lenne.
2021. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
A boa hónapokig elvan kaja nèlkül...
2021. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés provokatív.👽
2021. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%

Nekem pont szivárványos boám volt, kolumbiai...

Kiskorától 6 éves koráig neveltem, aztán 2013-ban elajándékoztam, hozzáértőbbnek.


Nekem nem volt soha hörcsögöm, de én lehet hogy odaadnám.


Egyébként én covid nélkül is ütköztem olyan problémába, hogy nem tudtam etetni...


Ez azért volt, mert bezárt a közeli állatkereskedés, ahonnan egeret vettem és igencsak messzire kellett mennem.

Az egerek valahogy nem élték túl nyáron a tömegközlekedést, valószínűleg hőgutát kaptak...


A halott eleséget pedig nem fogadta el a kígyóm.


Én 2 hetente adtam neki egy közepes egeret, vagy 3 hetente egy közepeset meg egy naposat.


Egy időben megpróbáltam tenyészteni az egereket, de nem volt elég nagy terráriumok hozzájuk (100*100*100-assal próbálkoztam), de rohadt büdösek voltak, gyakrabban fialtak mint amennyire nekem kellett aztán le is ölték egymást...


Tudom, hogy le leszek pontozva, de mégis mi a különbség a hörcsög és az egér között ebből a szempontból?


A kígyó ragadozó állat (akárcsak egy macska) és a hörcsög semmivel sem összetettebb mint egy egér... Külsőre talán egy fokkal cukibb, de ennyi.

2021. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Semmi kulonbseg nincs, csak annyi hogx o azt a ket horcsogot nem kajanak szanta az elejen. A macskadat mrgenned ha nem lenne mit enned? Rn tuti nem

Es amugy.. ha felelosen tartottad volna az egereket, nem fialtak volna, ha takaritottad volna oket, nem lettek volna budosek, es ha normalisan hoztad volna oket nyaron, nem kaptak volna hogutat.

Tartottam egereket, onnan tudom igen.

Tartanek kigyot is, de a haziallat egereimet nem jutna eszembe odaadni, akkor se ha amugy azt adnek neki.

2021. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

Felelősen tartottam egereket, legalábbis körülbelül 3* olyan felelősen mint az állatkereskedés én szokás (amit tudom nem a csúcs). A terkó is kb. ennyivel volt nagyobb.

De én eleségnek szántam Őket, ennek ellenére sokat költöttem rájuk, és de, rendszeresen takarítottam Őket.

Ha nem tudod, hogy milyen büdösek, ami hozzájuk tartozik, akkor sosem tartottál egereket... Ennek nyugodtan utána is olvashatsz, akárhogy tartod Őket, büdösek.


“ Tartanek kigyot is, de a haziallat egereimet nem jutna eszembe odaadni, akkor se ha amugy azt adnek neki. “


Vagyis akkor ezen logika mentén, a saját példáddal ha élhetek én is, ha éheznél a saját macskádat nem ennéd meg, de a szomszédét igen, mert azzal már morális szempontból nincs gond.


Na pont ennyi értelme volt annak amit írtál.

2021. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Igen, nekem vannak moralis elveim, az baj ha nekef nincsenek :D

Es akkor valamit rosszul csinaltal, az rn egereim sose voltak budosek. Faforgacs szaga volt a helyuknek, rendszeresen kell takaritani ennyi a kulcs.

Ha meg ugy tartottad oket mint az allatkerrskedesben, az nem minosul nagyon felelosnek lol

De mit erdekel engem, nem tudom mit vagy a plafonon, kerdezted hogy miben mas a horcsog, valaszoltam, miert vagy ideges?

2021. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!