Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS.Kaptam egy tőrpenyulat.Hog...

SOS.Kaptam egy tőrpenyulat.Hogy gondozzam?

Figyelt kérdés
Faluban élek.Pár nappal ezelőtt a szüleim kihozták a régi házinyulunk ketrecét.Azt hittem a kotlós csirkét akarják beletenni mert abba szokták mióta nincs benne semmi.De ma reggel névnapom alkalmából arra keltem fel,hogy egy fekete holland törpenyuszit tartanak a kezükben.Régebben néztem instán ilyen nyuszikat de különösebben nem akartam.Viszont nagyon örülök. Csak az a probléma hogy nem tudom hogyan gondozzam.Tippek???

2021. máj. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Keresd fel az Első Nyúlmentő Alapítvány fbn. Ők tudnak neked információkkal szolgálni helyes elhelyezés és táplálás tekintetében. Érdemes belépni hobbinyuszis FB csoportokba is.
2021. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Csak enni adjál neki,rendszeresen,és inni valója legyen és hagyd békén .
2021. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy régen a házinyulakat.
2021. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Főleg az elsőt.Mindenképp belépék valamilyen csopiba
2021. máj. 2. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
#3 úgy pont nem kellene egy nyulat sem gondozni. Az felér az állatkínzással...
2021. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Tippek? Mondjuk guglizd le ugyanezt a kérdést. Én kíváncsiságból beírtam hogy "holland törpenyúl gondozása" és több hasznos infó volt mint amit itt a kérdés alatt látok.
2021. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 3.valaszoloval én sem értek eggyet.A 6. válaszolónak meg üzenem hogy sajnos azokon az oldalakon mindent isss leírnak én meg legfőképpen tapasztalatokra is kíváncsi lennék...
2021. máj. 2. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
A Wonder Bunny oldalon mindent megtalálsz, de én ajánlom, hogy minnél hamarabb oltasd be...mindjárt jön a szúnyogszezon.
2021. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már vittük vizsgálatra hamarosan beoltatjuk,minden oltást és ellátást meg fog kapni.
2021. máj. 3. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert a nyuszi tartásához!🐇😉
2021. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!