Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy állat megérzi, hogy egy...

Egy állat megérzi, hogy egy másik állat a testvére?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mivel ha igen, még akkor se fogja "testvérként" kezelni.
2010. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy ha eggyüt nőnek fel akkor természetesen igen. De ha születés után elválasztják őket, és csak 1-2 év múlva találkoznak, akkor nem valószínű.
2010. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom, de az anyukáját megismeri...

a kutyánkat 12 hetesen hoztuk el a tenyésztőtől, azt hiszem talán 4 hónappal később meglátogattuk őket a kutyánkkal.

Az anyukája nem szereti a többi kutyát, ezért félő volt, hátha nem jönnek ki jól...


de az a találkozás leírhatatlan volt :) megismerték egymást első perctől fogva, körbe-körbe szaladtak a lakásban, játszottak, az anyja ugyanúgy mosdatta, mint apró korában. Öröm volt látni, és számomra is hihetetlen volt!

2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

nekünk rengeteg macskánk volt, egy nagy családot képzelj el..

volt egy "nagymama" (most így hívjuk h értsd)

született neki 4 kiscicája, ezek között volt az "anyamacska"

Mindkettőjüknek egyszerre születtek kiscicájuk, és azt láttam hogy a nagymama cica szoptatta a anyamacska cicáit is, meg néha a felnőtt cicái is odamentek szopni, és nem zavarta.

Bár ez inkább anyai ösztönnek nevezném.. meg lehet látni az állatvilágban is hogy pótmamák nevelik fel az árva kisállatokat..


am szntem nem tudják h testvérek, csak "barátnak játszópartnerként" tekintenek egymásra..

2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma van egyhete, hogy elhoztuk a kutyánkat. A barátnőm is egyhete hozta el a kutyám testvérét. Csütörtökön átjött a kutyával együtt és... olyan jót játszottak :) Egész idő alatt bunyóztak. Aztán együtt ettek, egy tálból ittak, és egymáshoz bújva aludtak, szóval szerintem igen.
2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Felejtsétek már el hogy az állatokat emberi tulajdonsággal ruházzátok fel. Élőlények, de ettől még lelketlenek.
2010. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párosodás szempontjából a hímnek szinte mindegy mire ugrik rá. Ezért kell megelőzni a beltenyészetet.
2010. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lelketlen vagy te te idióta... szerinted az mi mikor egy állat megvéd valakit? vagy a bernipásztor mikor kihozza a hó alól az emberekekt. ha leletlen lenne szerintme pont leszarná az egészet ahol van.
2010. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!