Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki volt mostanaban állatkertb...

Aki volt mostanaban állatkertben, megeri menni?

Figyelt kérdés
2 eve voltunk tavasszal, akkor alig jöttek elo az állatok, nem is láttunk sokat belőlük, volt ahol ures volt a ketrec. Most is egy ismerosomtol azt hallottam, h a jegyeket alig nézik, szóval tele van type C-vel, állatok sincsenek. Volt valaki mostanaban, megeri menni?
2021. júl. 21. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tavasszal és ősszel érdemesebb menni, mivel nyáron a meleg miatt télen meg a hideg miatt (már amelyik állatnak nincs téli látogatható szállása) bújnak el.
2021. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
De melyik állatkertbe mennétek?
2021. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1, Köszi. En is igy gondolom, de tavalyelőtt mikor voltunk, az tavasszal volt, 15-20fok volt ami szerintem az emberek számára is a legelviselhetobb, megse volt kinn egy csomo állat, nem volt megeros sajnos…

2, Budapesti

2021. júl. 21. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Mi az, hogy a jegyeket alig nezik? Nem mehetsz be jegy nelkul. Mivel az allatkert eleg draga, szerintem nincs tele gazos arcokkal, ezt nem ertem honnan veszed :D Meg egyebkent is, eleg nagy a terulet, nem olyan, mintha egy buszon lennel osszezarva masokkal, el lehet ferni szerintem.


En talan 3 eve voltam utoljar, nyaron, akkor jo volt.

2021. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En sem ertem, mondom hogy egy ismerősöm volt ott es o azt mondta hogy elotte voltak ciganyok akik csak ugy besetalgattak, es ott az állatkert elejen ultek meg bontottak a rendet. Nyilvan nem viccből irtam
2021. júl. 21. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Én francia állatkertben voltam, ott szinte minden állat kint volt.

Nekem megérte.

2021. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk, hát.. inkább azt mondanám, hogy menjetek le, ha van lehetőségetek és módotok a nyíregyházi állatkertbe.
2021. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi:) szerintem akk tropicarium lesz
2021. júl. 22. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:

A pesti állatkertben nem az állatok jelentik a legnagyobb látogatottságot.Unalmas.

Van kis vonat,kis vidámpark,és egy pár program amivel talán úgy érzed megérte az a 3500ft/fős jegy..

De amúgy nem.A nyíregyházi állatkert a legjobb.

2021. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!