Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi táplálékot fogyaszt el...

Mennyi táplálékot fogyaszt el egy vándorló sáskaraj naponta?

Figyelt kérdés

Az ember környezete számára igen pusztító – főleg a termesztett növényekre nézve – a sáskajárás. Tapasztalaton alapuló becslések szerint egy sáskaraj 50–200 millió egyedből állhat, akár 1000 km2 nagyságú területet is beboríthat. Ennyi sáska óriási mennyiségű táplálékot fogyaszt el naponta.


A.,Nagyjából négyszer annyit, mint Szeged lakossága (kb. 160 ezer ember).


C., Nagyjából négyszer annyit, mint New York lakossága (kb. 10 millió ember).



B., Nagyjából négyszer annyit, mint Budapest lakossága (kb. 2 millió ember).


D., Nagyjából négyszer annyit, mint Oroszország lakossága (kb. 200 millió ember).


2008. dec. 9. 13:16
 1/5 anonim válasza:
a
2008. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

AZ ANYUKÁD!(mmint a kérdés írójának)

Ez az idei mozaikos verseny biológiai részének 2. fordulós kérdései...

a határidő meg jan.2

onnan tudom,hogy én is részt veszek rajta:D

és nehogy leírjatok vmi választ is ennek a....

mert ez...

áh,inkább felhúzom magam

u.i.:megfogom nehezíteni ám a dolgod,kedves versenytárs...

2008. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves versenytárs! A mozaikos verseny arról szól hogy az interneten kell érdeklődni vagy keresgetni vagy nézelődni. És én az interneten érdeklődőm. Különbenmeg semmi közöd nincs ahoz hogy én hogyan adom meg a válaszaimat, úgyhogy kopj le és foglalkozz a magad dolgával! Úgyhogy erről ennyit! És remélem, hogy kiesel minél hamarabb!
2008. dec. 23. 10:10
 4/5 anonim válasza:
Mind1 mert a döntőben úgyis kiesel kedves kérdező, mert ott már nem tudod a netről nézni a válaszokat.
2008. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az már az én gondom.
2009. jan. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!