Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális ez a kutyámnál?...

Normális ez a kutyámnál? Lehet ebből valami baja?

Figyelt kérdés
Szóval este úgy 8-9 között jövünk fel az utolsó sétálásból és reggel kibírja ha csak 11kor vagy 12 kor viszem le. Én már felkelek 10 órakkor vagy hamarabb de Ő még alszik tovább az ágyban. Vagy ha hívom, hogy menjünk le akkor is olyan vánszorogva jön ki meg nyújtózkodik folyamatosan. Mikor leérünk akkor már ugyanúgy aktív. Nyoma sincs annak, hogy le akarna menni vagy valami. Nem gáz ez, hogy eddig vissza kell tartania? Arra is gondoltam, hogy nem nagyon zavarhatja mert akkor nyilván szólna, hogy menni akarna le nem? Meg ha most annyira le akarna jönni akkor mikor én felkelek akkor legalább felkelne Ő is vagy nem kell neki 10x szólni, hogy ugyan jöjjön már le pisilni.
2010. aug. 28. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha leakar menni akkor szól napközben, de reggel sosem. Olyan mintha lusta lenne azért felkelni, hogy pisiljen. Víz mindig van előtte este is. Meg iszik is mikor feljövünk az esti sétából. Amúgy kis testú pincsiről van szó.
2010. aug. 28. 23:25
 2/4 anonim ***** válasza:

A miénknél úgy csináljuk,hogy leszaladunk vele,közvetlen lefekvés előtt tehát olyan 11kor,miután fogatmostam pl.és utána már nincs tvzés meg semmi hanem alvás.

Valószínű egyébként nem zavarja de ez hosszú távon akkor sem jó a hugyhólyagjának.

2010. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira pisilnie kéne akkor szólna vagy ha pl lusta lemenni, sétálni..akkor bepisilne fent. Szerintem ne aggódj. Amúgy is bizonyos ideig a kutya is vissza tudja tartani ugyan úgy mint az ember de persze nem órákig hanem még normális időn belül.
2010. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha nem pisil be szobatiszta kutyus. Meg hát az ágyból nem mászik ki. Mikor nagy nehezen sikerül rávennem, hogy kijöjjön akkor azon a 3 méteren amíg a szoba ajtóból elér a bejárati ajtóig legalább 10x leáll nyújtózkodni ásítani meg minden. Nagyon aranyos amúgy :) Aztán le kell vinnem ölbe. De amint lerakom a lépcsőházi bejárati ajtónál már fel van pörögve meg szaglászni pisilni. (bár olyan is előfordult már hogy csak vánszorgott lent is ez általában akkor ha hamarabb viszem le mint pl most kétszer is a héten 6órakkor kellett levinnem mert mentem el)
2010. aug. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!