Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatmenhelyen önkènteskedès?

Állatmenhelyen önkènteskedès?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem, hogy ha szeretnèk önkèntes lenni, ahhoz mi a teendő? Illetve,ha pl egy egy napokon szeretnèk kutyát sètáltatni, akkor csak szólnom kell nekik, vagy ki kell tölteni egyèb papírokat? Mivel mèg nem töltöttem be a 18-at (jövőre fogom), így kell szülői beleegyezès? Köszönöm a válaszokat előre is!
2021. okt. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Iskolai közösségi szolgálat keretében is csinálhatod, ha kell még óra. Ha nem, akkor önkéntes szerződést kell kötni, és kell szülői beleegyezés.
2021. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerződést nem köt önkéntes...


Kell szülői beleegyezés + alá kell írnod, hogy nem leszel fogyatékos (nem eteted a kutyákat mindenfélével (allergia miatt), nem engeded szabadon séta közben, figyelsz az esetleges karantén szabályokra, ilyenek).


Elég szólni, vagy ők adnak kutyát (aki rég sétált), vagy te választasz.

Felírják, hogy ki, melyiket vitte ki. Ennyi.


Egyébként dicséretes szabadidős foglalkozás! :) Belőled még lehet morális felnőtt.

2021. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 igen a közössègi szolgálatot is ott szeretnèm megcsinálni, de ha azzal vègeztem, utánna továbbra is szeretnèk önkènteskedni.


#2 ènis így sejtettem, hogy valami papírt kell majd alá írni + szülői beleegyezès,köszönöm mindkettotok válaszát!:)

2021. okt. 23. 22:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most kaptam az állatmenhelytől egy emailt, hogy ha közössègi szolgálatot szeretnèm megcsinálni úgy mehetek, viszont önkènteskedni csak úgy ha vègig ott van velem az eggyik szülőm. Egyedül csak 18 èv felett mehetek:)
2021. okt. 24. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Akkor jó idióta a menhely... Nálunk úgy van, ahogy írtam.

Röhej, hogy mindent korhoz kötnek, nagyon sok retardált 20-60 éves él a világon.

2021. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!