Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok fotó pályázatot?Sz...

Hol találok fotó pályázatot?Szinte mindenhol be kell töltenem a 18-at: (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan régen kezdtem neki ennel az "új" hobbinak,amit nagyon szeretek. Elsősorban állatokat (házi--állatkerti stb) szoktam fotózni:)

Van esetleg olyan pályázat ahol;


-nem kell 18-nak lennem

-akar a saját cica(i)mról id csinálhatok képet.


Előre is köszi:)



2021. dec. 1. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod vele? Rengeteg ilyen hatalmas fotós oldal van, ahol mindig vannak pályázatok. Én pl. egyik, másikon még verifikációt is szereztem (amit nehéz, mert nem osztogatják csak úgy), díjat viszont nagyon nehéz szerezni, mert rengeteg a jó fotós (ezer meg tízezerszámra), erős a mezőny. (és az ingyenes versenyeken a díjak általában egy, az oldalon belüli jelvény, ilyesmi, tehát semmi extra).
2021. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg szerintem a legtöbb ilyen helyen ha behazudod, hogy elmúltál 18, a kutya nem fogja leellenőrizni, hacsak nem vagy egyszerre olyan pokoli szerencsés (és tehetséges) meg persze peches, hogy valami pénzjutalmat nyersz, mert ugye az ilyesmi átvételéhez kell minden bizonnyal a betöltött 18. életév.


Minden más esetben nagy valószínűséggel a kutya nem fogja leellenőrizni.

2021. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

16 év alatt jogilag cselekvőképtelen, 16-18 között pedig korlátozottan vagy csak cselekvőképes. Nem/korlátozottan tehetsz bármilyen jognyilatkozatot és a szervezők az általad tett jognyilatkozatot sem fogadhatják el.

18 alatt a szervezőknek be kéne kérni a szüleid hozzájárulását is, ami további bonyodalmakat jelent számukra és talán nem is annyira jellemző, hogy 18 alattiak akarjanak pályázni.


Ha felnőtt pályázatra akarsz nevezni, akkor add be valamelyik szülőd nevében - persze célszerű velük egyeztetve. Ha olyan mázlis vagy, hogy megnyered, akkor a dicsőség téged illet, még ha nem is a te neved alatt fut majd a díj.


Ezt a pályázatot pont iskolás diákoknak írták ki - bizonytalan is, hogy jogilag mennyire helytálló. Eleve gyanús, hogy nincs semmilyen pályázati kiírás, jogi tájékoztató, de még csak az sem derül ki, hogy mit lehet nyerni, ki értékeli a pályaműveket, milyen szempontok alapján, stb.


[link]


Rengeteg a lehúzós, kizsákmányoló pályázat, amikkel csak ingyen képeket akarnak szerezni valamilyen üzleti célra. Érdemes észnél lenni.

2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!