Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » PÓKTARTÓK! Hogyan itatjátok a...

PÓKTARTÓK! Hogyan itatjátok a madárpókotokat?

Figyelt kérdés
Van egy Geniculatank és van bennt neki egy virágcserép alátétbe víz, de még sose láttam inni belőle. 2 éves. Kap elegendő vizet így? Permetezzük is és van bennt Neki nagylevelű növény. (Márványos szobai futóka).
2010. szept. 8. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha permetezed, akkor az megissza a permetet. Azért valamikor csak iszik, attól még hogy sose láttad :)
2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én nem vagyok póktartó,de azért lenne egy válaszom:

Ha már kettő éve úgy tartod,hogy nem iszik,akkor nincs baj.Szerintem iszik,csak nem akkor,amikor éppen ott vagy.Lehet,hogy éjjel aktív,és akkor is iszik.

Üdv.:Gyöngyvér

2010. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Páromnak volt egy gyakja, amiben egy hónapig pókokat tartottak homokon. Naponta meglocsolták a homokot vízzel, és párom szerint azt kiszopogatták a homokból. Nekem is furcsa volt, hogy nincs vizük, ezért kérdeztem rá. Szóval biztos a tieid is isznak vhogy... :)
2010. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 pokom van,biosz erettsegi projektmunkam madarpokokrol szolt. a pokod iszik,parat ami lecsapodik,ha szott halot( az en genim nem ohajtott) akkor vizcseppek halon is gyongyozodnek azt is megissza valamint valoban nem lathatod mert nem allsz folotte 1 hetig. ugyanis nem mindig isznak naponta.sok sikert
2010. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet kapni olyan kék gélszerű valamit amiből kitudja szívni a vizet.
2010. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

XD

Ezt komolyan gondolod? A pókok nem isznak. Minden pók mérgének az a lényege, hogy az áldozat belső szerveit cseppfolyósítja, vagyis a méreg egy levest csinál a zsákmányból, amit a pók kiszürcsöl. Ennélfogva nem kell inniuk. Maximum, amit előttem is írtak, hogy harmatot meg ilyeneket. Nem is hiszem, hogy a szájszerve egy madárpóknak alkalmas lenne arra, hogy egy tálból igyon.

2010. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...nem akarlak megsérteni, de hogy nem vagy ezzel tisztában, ha madárpókot tartasz? Nem tájékoztattak erről az elején?
2010. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem láttad inni, mert nem iszik tálból. A szükséges vízmennyiséget a táplálék elfolyósításából nyeri, emellett a párát veszi fel. A tálból nem tudna inni mert nincs hozzá szájszerve.
2011. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akik azt írták hogy nincs hozzá szájszerve elég nagy hülyeséget írtak mert a méreg is az állat belsőjét folyékonnyá teszik és ezt szívják fel így táplálkoznak ha ezt megtudja csinálni mért ne tudna inni egy tálból nem értem...amúgy póktartó vagyok pillanatnyilag egy pókom van de ő napi 2 kupakkal elfogyaszt!!!
2011. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!