Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akiknek van törpemalacuk ők...

Akiknek van törpemalacuk ők hogyan gondozzák? Miket kell tudjak mielőtt belevágok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fejetlenül belemenni, de nagyon szeretnék egy törpecocát.

Sokszor magányos vagyok, de se kutya se macska párti vagyok.

Milyen igényei vannak? Kertes házban élek, tudok neki építeni is kis házacskát is, sőt szívesen lennék vele egy szobában is, ha a malac is tud úgy élni.


Mellesleg vegetáriánus vagyok kiskorom óta, de a szüleim nem azok. Egyáltalán nem fogyasztok hús, esetleg csirkét, de azt is nagyon ritkán.


Mikre lenne szükségem egy malac tartáshoz? Kb mennyibe kerül? Mikre figyeljek oda vásárláskor/örökbefogadáskor?

18l


2022. jan. 16. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmasan büdös. Úgy eszik, hogy a falat méter magasan felfröcsköli. Persze nagyon okos, meg édes, csak rendívül mocskos, imád sz_rba meg sárba hemperegni, szó szerint fülig mocsi. Ha kertben tartod, egy házikó formájú ólban, az meg fog felelni egy sima házidisznó életének, az pedig, hogy napi háromszor kimész neki gügyögni, neki nem élmény. Egyébként ha kinn tartod, el fogják lopni, levágják és megeszik, már csak heccből is, akik höhögnek azon, hogy disznót cirógatol.
2022. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendes setrésünk nekünk is volt, tudom, hogy csámcsogva eszik, azt is, hogy kilósat termel a fenekével, de azt is a virágaim nagyon szeretnék, ha lenne friss trágyám.
2022. jan. 16. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
50-60 kilosra no meg kb, benti tartasra alkalmatlan, megiscsak egy malacrol van szo.
2022. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Azt hittem, komolyan kérdezed, de a virágos dologból látszik, h. szövegíró troll vagy.
2022. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én tényleg komolyan gondolom. A virágos dologgal mi baj van? Tényleg szereti a virág is, ha kap friss trágyát. Én nem csak benti tartásra terveztem. Kinti benti lenne, csak nem tudom azt mennyire kedveli... Nem betegszik meg tőle?

Nem szeretném, ha szívemhez nőne és valami baja esne🥺

2022. jan. 16. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Sokat hallani arról is higy a törpemalacrol kiderül higy mégse törpe. Akkor jössz rá csak amikor jól megnő. Eladnak pár jó drága malacot, aztán meg lelécelnek úgyhogy reklamálni se tudsz.
2022. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg lett volna disznótok, akkor tudnád, hogy sem emberi fekália, sem a disznókaka nem alkalmas trágyázásra, csak olyan állatéval lehet, ami nem mindenevő, hanem csak szálastakarmánnyal táplálkozik. A mindenevők ürüléke ugyanis tele van fertőzéssel.
2022. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Troll.
2022. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

7. Gondom a kérdező még kicsi volt, nem tudott róla higy nem lehet.


A többiek viszont olvassák el ezt a kinket:


[link]


"Ne használjunk macska-, kutya-, sertés-, valamint emberi ürüléket (trágyát) komposzt gyanánt, hiszen betegséget vagy parazitákat terjeszthet mind a kertben, mind pedig családtagjaink körében."

2022. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kondaállat, tehát egyedül nem boldog. Plusz túr. Mindent. És nem maradnak cukimuki aprócska malackák.
2022. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!