Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogarat, rovart, pókot...

Milyen bogarat, rovart, pókot javasoltok tartani egy kis terráriumban?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg hol olvashatok erröl információt?Nem mérges pókra vagy skorpióra gondolok.Érdekelnek a rovarok mert szerintem rendkivül érdekes élőlények.
2010. szept. 10. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bütskös csótány a legjobb! Nekünk van párommal, és iszonyat cuki! Ha hozzáérsz sziszeg, meg olyan kis rémisztőnek tűnik cegény, holott növényt eszik, és tök szelíd!
2010. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.. majd utána olvasok
2010. szept. 10. 11:26
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó nagyok:)

A rovarfóbiámat biztos le tudám vele küzdeni.

2010. szept. 10. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno a gimiben volt egy állatház. Ott virágbogarakat tartottunk, meg botsáskákat. A botsáska azért volt jó, mert szűznemzéssel is szaporodott, íy miután egyszer véletlenül sikerült egyre redukálni az állományt, viszonylag rövid idő múltán újra sok kis sáskánk lett. :)

Párom futóbogarász, egyszer egyet hazavitt, és próbálta terrában tartani. Nem volt látványos, és éjjeli volt, úgyhogy szerintem nem jó ötlet, és az etetésének is jobban utána kell még néznünk... :S

2010. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fóbiás vagy miért kell rovart tartani?

Mondjuk, ha le akarod kűzdeni a fóbiádat, akkor a bütykös csótány nagyon jó rá. Mint mondtam aranyosak és nem tudnak csípni. A péncéljuk elején olyan a bütykük, mintha ilyen kis félénk tekintete lenne... Már megvan pár hnapja, de még sosem láttam rohanni, holott katasztrófa filmekben előszeretettel használták a bütykös csótányokat, mert ugye olyan nagyok, de én még sosem láttam szaladni.

2010. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!