Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat az, amit nem...

Milyen állat az, amit nem viselsz el a lakásban, szobádban?

Figyelt kérdés

Nem is háziállatra gondolok, inkább olyanra, amelyik kintről jön be.


Ez nálam az egér


2010. szept. 10. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fülbemászó, rovarok, bogarak, légy, ászka stb. De sajnos el kell viselnem mert sz.hálónál és zárt ajtóknál is előfordul néha 1-2.


A pókért se vagyok oda, pláne amikor ősszel és télen jönnek azok a hatalmas zugpókok a szobában és végigfutnak előttem a padlón! :S


Egerek lassan megint behúzódnak a padlásra a hideg elől, a szobába ugyan nem jön de hallom, hogy kapar!

Majd tenni kell valamit ellenük...


Szóval nekem a szobában ne legyen inkább semmi :P

2010. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

a ló....

amúgy meg a hangyák és a szúnyogok...:)

2010. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bocipók ***** válasza:

Minden ízeltlábútól félek sajna...

Panelban az egér ritka, de attól nem félnék.

2010. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csótány!!!
2010. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kérdés nálam helyesen: Milyen állatot viselek el? A macskám és a kutyám. Semmi mást nem tűrök meg. Se egér, se csótány, se fülbemászó, se hangya, se semmi ilyen jellegű állatság, de a legocsmányabb a fülbemászó. Pfúj.
2010. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
az elefánt meg a zsiráf,s ezeken kivül még amiket felsoroltatok.
2010. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hangya, büdösbence, szúnyog, légy, pók. A többiekkel nagyjából megvagyok, kipaterolom őket, bár egyszer még a régi pesti házunkban feljött a csatornából egy patkány és a nagyapám csapta agyon, na, ilyennel sem szeretnék mégegyszer találkozni a fürdőben :=)
2010. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
anyós
2010. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én pusztítok a szobában minden élőlényt. Itt csak magamat tűröm meg és van 2 cserép kaktuszom. Őket tiszteletből megtartom, mert nem pusztultak ki a körülmények ellenére sem és szépek :D

Igaz 2 picike cserép...


Semmilyen állatot nem tűrök meg a lakásban. Pár kaszáspókot hagyok élni de azt is csak a lakás egyéb részeiben, szobában nem.

Múltkor olvastam, hogy ők viszont ősszel meghalnak mert csak 1 évet élnek talán... puff neki. :/

2010. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam egyik sem, de inkább kirakom, mint agyonütöm.
2010. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!