Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért drágulnak ennyire nagy...

Miért drágulnak ennyire nagy mértékben az állateledelek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 06:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden drágul, a forint inflálódik, a kereskedő is tapasztalja, neki is drágább az élet, ezért árat emel.
2022. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Elég szomorú,mert szerintem bőven az infláció felett emelnek,két év alatt 30-40%.Egyre drágább lesz a kutya és a macskatartás is.
2022. márc. 5. 06:58
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Eddig is drága volt az állattartás, ebbe nem csak a kaja tartozik bele. Ha felelő vagy, normális táp mellé oltások, ivartalanítás, orvosi kezelés, ha szükséges, bolha és féregirtás, stb. Az alapokra is elmegy egy csomó pénz, plusz ha valami extrát akarsz neki. Az állattartás nem kötelező, ha valaki nem bírja pénzzel.
2022. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de Magyarország nem a felelős állattartásról híres,aztán egyre több állatot dobnak majd ki ha nem tudják etetni.Meg tényleg elszálltak az árak.Egy macska min.10 ezer,kutya meg jóval több.
2022. márc. 5. 07:14
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondjuk már, hogy egy macskára sok a tízezer havonta... amit lejjebb is lehet vinni, ha annyira nagyon ez a cél. Értem, csóróság van, de ha egy tizes nincs havonta, minek macska?
2022. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na jó ne menjünk ennyire bele,mert oda lyukadunk ki,hogy nem az árak magasak,hanem a fizetések alacsonyak.:-)Azért köszi a választ.
2022. márc. 5. 07:21
 7/23 anonim ***** válasza:
99%
Hát én ezzel egyet is értek, nyugati áraink vannak lóf.sz fizetéshez :)
2022. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az állattartás még mindig luxus, nem alap.
2022. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 10 ezer forintja nincs havonta macskára vagy kutyára, az tartson hörcsögöt. Minden állat megérdemli a minőségi életet, ha te ezt nem tudod neki megadni, akkor ne puffogj. Nekem alaphangon havi 30 ezer a kistestű kutyám havonta (főtt kaja, élősködők elleni tabletta, kutyasuli). És akkor ebben még nincs benne az oltás, játékok, egyéb felszerelések, ha épp kell valami.
2022. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg tényleg minden brutál módon drágul, ez az infláció miatt van.
2022. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!