Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Általában hol szoktatok a...

Általában hol szoktatok a kutyának/kutyáknak felszereléseket venni? Online vagy üzletben? Illetve pontosan hol?

Figyelt kérdés

#kutya #felszerelés #kisállat #nyakörv #kisállat kiegészítő
2022. márc. 9. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf
2022. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Pepcoban vettem neki jatekot es porazt kajat csak allateledes szaküzletben.
2022. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Zooplus, petissimo, altalaban innen rendelek, kajat is, felszerelest is, ha epp kell valami.


Nalunk csak fressnapf van, mint bolt, de szerintem rettenetesen draga, ott nagyon ritkan vasarolok.

2022. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rendelek,az felszerelésekben mindig bajos.Valahol az M-es kell a kutyára,mert az S-es kb Yorkie méretű 2kg-os kutyára van.

Valahol az S helyett ilyen kicsikre XS kell,akkor viszont az enyémre a sima S való,és az M már nagy..

2022. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nemtdhom miert kellett lepontozni koppra ugyanaz a fém etetötàlka volt a draga uzletben is mint a pepcoban detto a kis gumis jàték....

Miert ott venné ahol dràgàbb?

2022. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Fressnapf, Alphazoo. Kicsit drága de jó minőség
2022. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Online is, üzletben is. Fressnapf drága, de nagyon rendesek, rossz méretű cuccot vettem kicserélték, kedvesek, előzékenyek, segitőkészek. Általában ott veszem, ahol olcsóbb az adott cucc.
2022. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Bende, topkutya, dogtech, julius k9
2022. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!