Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni esetleg...

Hol tudok venni esetleg rendelni afrikai óriás csigát?

Figyelt kérdés
ha tudtok olyan helyet mondani, ahol venni lehet, akkor Eger és környéke érdekelne
2008. dec. 16. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha achátcsigára gondolsz, mi nagyon szívesen adnánk ingyen is, a nyáron keltek ki, de még most is kis aranyosak.

Nem szoktál esetleg Pesten mászkálni?

Ha érdekel, írj privit!

2008. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az achatina.hu fórumán rengeteg csigás alak van, tőlük biztosan kapsz( van, aki elsőbbségivel postán is küld). Nem hiszem, hogy pénzt kérnének érte, csak rendes gazdi legyél! :)

(nekem is a kedvenc állatom. Ahogy "néznek"....) :)

2008. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló, te nem kérsz párat ajándékba?

Még van 19 XD

2008. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a felajánlást, de most nem lenne időm rájuk - bár ők biztosan ennek örülnének. :)

Csak úgy, hogy "legyenek" nem szeretnék.Ha majd lesz, szeretném nézegetni is őket. :)

2008. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha valakinek van fölösleges, és örökbe adna nekem én nagyon szívesen gondjukat viselném.

Egy már nekem is van...szeretnék neki társat, de sajnos ilyen csiguszt nem lehet minden kereskedésbe kapni :) :(

2008. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat =) már megvannak :D
2008. dec. 18. 16:33
 7/8 anonim válasza:
3. válaszoló...engem érdekelne!
2008. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig van 13 darab! Akit érdekel, írjon privit, mert én már nem tudom észben tartani, kinek írtam, és kinek nem ! :)
2008. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!