Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nemsokára fogok menni a...

Nemsokára fogok menni a budapesti állatkertbe, mennyi idő kb amíg végig megyek minden állaton?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 20:12
1 2 3
 11/23 qkker1 ***** válasza:
100%

"Akkor minden nap fizessek belépőt?"


Úgy emlékszem, van többnapos bérlet is.

2022. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Vegigmenni minden allaton...😂Azert ahhoz peldaul az oroszlannak is tuti lesz egy-ket szava...
2022. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha nyitásra mész és bírod az egész napos jövés-menést, akkor sem fogod zárásig az összeset megnézni. Csak a Varázshegy legalább 2-3 óra, de ott van még egy rakás másik épület, plusz a szabadtéri kifutók is. Egy nap akkor elég, ha zuhog az eső és a csak az épületeket járod végig, de akkor is tempósan kell haladni.

Ha szeretnél mondjuk megnézni egy fóka-mókát az maga fél óra.

2022. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem egynapos. És ráadásul olyan is van, hogy pl. egyik nap nincs is kint egy állat, tehát nem láthatod. Ha van olyan állat, amit kifejezetten szeretnél látni, előbb azt érdemes felkeresni, mert tényleg kb. lehetetlen egyszerre mindent végigjárni. Na meg kérdés, hogy kivel mész, kisgyerekkel még reménytelenebb a helyzet.
2022. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Annyi ido amennyi kell neki
2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Hát nekünk sose sikerült egy nap alatt az egészet bejárni. Nem totyogtunk lassan, és így se volt túl sok pihenő, de inkább több napot számolj rá.

Persze végig lehet szaladni pár óra alatt is, de ahhoz kár belépőt venni.

2022. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Egy kiadós délutá.
2022. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
64%
*n
2022. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem tudom én rengetegszer voltam már, de csak valamelyik irányba mentünk és arra felé egy nagyobb részt bejártunk, utána ment is le a nap, zárás, sose sikerült mindent megnézni. Tuti van amit nem is láttam még sose.


A nyíregyházi állatkert volt amit fél nap alatt bejártunk asszem.

2022. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

19, Hát, pedig a nyíregyházi nem kicsit nagyobb, mint a budapesti... mi azon nem értünk végig úgy, hogy 1-2 órával mentünk nyitás után.


A budapestire 3-4 óra bőven elég, maximum az tolja meg, ha előadásokra is beülsz.

2022. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!