Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat a legszebb?

Melyik állat a legszebb?

Figyelt kérdés
Láttam állatkertbe sok szép állatot, de melyik a legszebb? Van erről egy lista?
2022. máj. 10. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Á,igen...lepkék : gyönyörűek!
2022. máj. 10. 12:01
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
A mókus.
2022. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagymacskák.
2022. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerény személyes vélemény:

5. sarki róka vagy fehér farkas

4. lovak (fríz, akhal teke, tinker póni)

3.kutyák (ausztrál juhászkutya, shetlandi, illetve farkaskutya)

2. lepkék (pávaszemes lepke, pompás királylepke, és Ulysses lepke)

1. madarak (nagy paradicsommadár, búbos banka, zöldfejű tangara, meg persze páva)

2022. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
A házisárkány (anyósom), nála szebbet még nem hordott a hátán ez a sárteke.
2022. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%
Én a madarakat és a macskaféléket tartom a legszebbnek, de a lepkék és bizonyos halak is nagyon szépek.
2022. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Ilyen kérdésre még talán attól sem kapsz 100% biztos választ, aki hirtelen megjelöl egy konkrét állatfajt.

Szerinted pl. minden lepke- és pillangórajongó pont úgy szeretné a kedvenceit, ha elétennék azokat hernyó korukban? Sokan bele sem gondolnak, hogy a pillangó soha nem lenne, ha előbb át nem megy az átalakulás minden fázisán.

Amúgy meg, pont, mintahogy emberből is többféle és egy-egy csoporton belül is elmondható, hogy minden emberfajta között van szép és ronda egyed egyaránt, akkor hogy várhatod, hogy egy csoportra rábök valaki és tuti, hogy abból minden tetsszék is neki?

Szerintem szűkítsd a kört és egy-egy fajon belül adj esélyt a választásra.

Csak macskafélét adtál négyet, de pl. egy tigrisrajongó megjelölné neked a maláj tigrist, lehet, utána kéne nézned, hogyan néz ki, mert olyat még az állatkertben sem láttál.

Tehát nincs pontos képed arról, hogyan néz ki az a tigrisfajta, amit ő választott.


Nagyanyámnak megemlíteném a maláj tigrist, tutira Sandokan (Kabir Bedi)

képe jutna eszébe! :D )

Ilyen kérdésre még talán attól sem kapsz 100% biztos választ, aki hirtelen megjelöl egy konkrét állatfajt.

Szerinted pl. minden lepke- és pillangórajongó pont úgy szeretné a kedvenceit, ha elétennék azokat --- hernyó korukban? Sokan bele sem gondolnak, hogy a lepke soha nem lenne, ha előbb át nem megy az átalakulás minden fázisán.

Amúgy meg, pont, mintahogy emberből is többféle és egy-egy csoporton belül is elmondható, hogy minden emberfajta között van szép és ronda egyed egyaránt, akkor hogy várhatod, hogy egy csoportra rábök valaki és tuti, hogy abból minden tetsszék is neki?


Szerintem szűkítsd a kört és egy-egy fajon belül adj esélyt a választásra.

Csak ezen a lapon 2 hal ( [link] és akinek nincs tudomása arról, hogy nem csak a szímpompás akváriumi nagyonszépek léteznek, nem biztos, hogy a fenti kettő is ugyanúgy tetszik neki, csak mert azok is halak.

Szerintem írd ki a kérdést másképpen!

2022. máj. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!