Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a falamban ami ilyen...

Mi lehet a falamban ami ilyen hangot ad ki???

Figyelt kérdés
Már egy hete halk kaparást és sípoló vinnyogást hallok, főleg 22:00 után elég hangos és főleg akkor amikor csend van a szobámba. Kertes házban élünk, többször is volt már egerünk és nyestünk is. De az egér sokkal hangosabb ráadásul nem a szobámból hallom, hiszen annak lenne nyoma. A nyest pedig szürkületkor mászkál és az is nagyobb zajt csap. Nemtudom sehova se tenni ezt az állatot.(remélem állat:0)
2022. jún. 11. 23:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
Baziliszkusz.
2022. jún. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szerintem egy cigány él a falban mert rosszul fogalmaztad meg.


Szerintem közönséges patkány

2022. jún. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tető felől jön a hang, akkor denevérek. Mi évekig éltünk velük, esténként lehet őket is hallani.
2022. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Emeleten lakók, és a lenti szobában nem hallatszik semmi, így a róka az minden bizonnyal kizárva.
2022. jún. 12. 08:51
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nem csak egyszerű kaparászás, szerintem nem egy rovar csinálja. Ha egy rágcsáló akkor pedig kiette a szigetelést, mert a falamnak arról az oldalról hallom ahol megcsak doboz sincsen ahol maszkáljon
2022. jún. 12. 08:54
 16/18 A kérdező kommentje:
A denevérre is gondoltam, csak sajnos nem olyan rendszeres a hangja, nem folyamatosan szól csak néha néha
2022. jún. 12. 08:55
 17/18 A kérdező kommentje:
Testvérem arra a következtetésre jutott, hogy nem a falból hanem esetleg kintről hallom. Lehet süni/nyest ahogy a tetőn maszkál. A nyestnek egyébként párzáskor akár ilyen hangja is lehet
2022. jún. 12. 08:56
 18/18 anonim ***** válasza:
16, Akkor simán lehet denevér, nem folyamatos azoknak sem a hangja. Kirepülnek, berepülnek, nem mindig hallhatóak.
2022. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!