Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » ISmert olyat aki kengurut...

ISmert olyat aki kengurut tart itthon ?

Figyelt kérdés
Most mondták a hírekbe , hogy egyre többen tartanak az országban.

2022. júl. 2. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen többet is
2022. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen? én is elkezdtem gondolkodni rajta.
2022. júl. 2. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs de állítólag olyan mint nyulat tartani csak kicsit okosabbak. Kutya mellett nem lehet mert félnek a kutyaféléktől. Körülbelül 150 ezer forintól indul az áruk. Viszonylag egyszerű szaporítani, a nőstények viszont drágábbak.Nem árt ha a környéken keresel egy olyan állatorvost aki hajlandó foglalkozni velük. A Bennett kenguru amit leggyakrabban tartanak itthon.
2022. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kutyát nem tartanék az biztos. ezek viszont aranyosnak tűnnek.. Ivartalanitás van náluk is?
2022. júl. 2. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, a panelba minimálbérből.
2022. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van kertünk. és 400-at megkapunk mindketten. (de nem sok közöd van hozzá amúgy).
2022. júl. 2. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ivartalanítást azt nem tudom de fizikai akadálya biztosan nincs állatorvosal érdemes konzultálni.
2022. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. Nagyon aranyos, élőben is láttam, persze nem simogathattam meg de kb 4 hónapos és nagyon picike:)
2022. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!