Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Poloskacsípés ellen mit lehet...

Poloskacsípés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok felétek, hogy megcsípett az éjjel folyamán valami. Nem 1 csípésről van szó hanem 5-10 ről. Van egy olyan gyanúm hogy ez poloska(a neten kicsit utána olvastam), pl: 6-7 nap után múlik el a csípés. A lepedőn vérpöttyök. Kérem aki tud segítsen, hogy mit lehet ellenük tenni. Köszönöm


2010. szept. 22. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
rovarírtós embert kihívni ágyipoloska ellen,a gyógyszertárban pedig recept nélkül kapható rázókeverék,amivel kezelni kell a bőrt.
2010. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
rovarirtós rövid I-vel,bocs,ágyi poloska pedig külön.
2010. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A poloskát azonnal kiírtatni, de a csipéssel semmit! Magától elmúlik.
2010. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A csípés ellen tényleg nem nagyon tudsz tenni, elmúlik magától. A rovarirtót viszont tényleg hívd ki, ne hezitálj, mert nagyon gyorsan elszaporodnak, és utána már nem biztos, hogy sikerül őket kiirtani egyszeri kezeléssel. Drága dolog, de tényleg ne várj vele, nem éri meg. A tapasztalat beszél belőlem, mert jelenleg is itthon ülök, és az egyhetes poloskairtás miatti kényszerszünetemet töltöm...
2010. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek
2010. szept. 22. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen volt poloska,abban a szobában csak egy éjjelt töltöttem(pihenőszoba volt,ott aludtam),de kb.70 csípést szedtem össze.

Csúnyán be is gyulladtak,bőrgyógyászhoz kellett mennem.

2010. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ideiglenes menekülés: az ágy áthelyezése, alvás közben

a kézfej védelme kesztyűvel,a nyak védelme sállal.

A poloska nehezen irtható rezisztens dög.

Nekem a lantostox jött be.

2011. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ágy áthelyezése?? dehát többnyire az ágyban laknak!! kézfejet meg hiába véded, mert akkor csípnek másutt; akármennyire is öltözöl be, mindenképpen találnak felületet, ahol megcsapolhatnak, ha ki vannak éhezve, szal ezek nem jó tippek, viszont a teafaolj sokaknál hatásosnak bizonyult.


pár cseppet kell testápolóba cseppenteni, összerázni alaposan, és azzal lekenni lefekvés előtt a bőrt, vagy tusfürdőbe is lehet csepegtetni, és azzal tusolni - bár szerintem a testápoló hatékonyabb lehet -, többeknél bevált, érdemes kipróbálni.

2014. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!