Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macskák meg a kutyák miért...

A macskák meg a kutyák miért nem tesznek valamit, hogy jobb legyen az életűk?

Figyelt kérdés
Mi emberek megtanultunk nagyon sok mindent, de ők mit csinálnak? esznek, isznak, alusznak! Nincs semmi életcéljuk! Hiába mondom a macskámnak, nem viszed semmire ha nem hallgatsz rám, és nem tanulsz meg beszélni, ő csak dorombol tovább.
2022. aug. 5. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne bármit is csinálnia, mikor mindene megvan? Kaja, pia, korlátlan alvás, kényeztetés! Nem kell dolgoznia, korán kelnie, mégis mindene megvan!

Emberként én is ilyen életre vágyom!

2022. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekik jobb életük van mint az emberek többségében. Nyugodtan élnek, kapnak ellátást, van lakásuk :D


Most az olyan kutyákra és macskákra gondolok akiknek van gazdája, aki rendesen bánik velük mivel a kérdés leírásban is a te macskádat hoztad példának.

2022. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A beszédkészség hiánya a legkisebb probléma! De még főzni sem tudnak! Elképesztő!
2022. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Mert állatok. Egyébiránt tettek, hiszen háziasították őket. Ehhez az állatnak is kellett úgymond együttműködést mutatnia anno...ha azt nézzük, hogy a kutya őse odament kaját tarhálni az emberhez, akkor igenis tett a jobb jövőért :D a macska meg konkrétan isten szintre emeltette magát a puszta létezésével az ókori Egyiptomba és még mindig tartja a szintet, szóval ne becsüljük alá őket :D
2022. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Már állatok? 🤣 hülye kérdés


Amúgy a macskák annyi szeretet tudnak adni amire kevés ember képes önzetlenül.

2022. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés remek és ironikus. Valójában arról szól, hogy lényegében mi, emberek mennyire rá vagyunk kényszerülve mindarra, amit létrehoztunk magunknak, és a többi élőlènytársaink mennyire megvannak mindezek, azaz mindenféle eszközök nélkül. Lényegében ők voltak az én szememben ügyesebbek.
2022. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Szoktam figyelni, amikor a galambok időpontot kérnek a háziorvostól.

-Még az emberek sem kapnak - az aktuális életükben érvényeset.

2022. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Sokkal jobb életük van, mint nekünk. Engem nagyon elkeserít, hogy embernek születtem, igazából bármi más jobb lenne.
2022. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valójában mind a kutyák mind a macskák tesznek azért hogy jobb legyen az életük.Igaz a lehetőségeik eléggé korlátozottak.

A kutya számára a legfőbb boldogságot az ember közelsége, társasága jelenti.Próbál is mindent megtenni hogy az ember közelébe lehessen, foglalkozzon vele az ember.

A macskák pedig sokkal szabadabbak, nincsenek területi korlátaik, szabadon mászkálhatnak és garázdálkodhatnak.Szabályokat követelnek és szabnak az ember felé,és tudják hogy hogy érjék el a gazditól amit épp szeretnének.Mondhatni a macskák az embert a szolgáivá, csicskáivá tették.

Azért ahol tart egy ember kutya és egy ember macska kapcsolat a mai világban, azt nem lehet elmondani hogy az a kapcsolat egyoldalú lenne,és csak az ember fektetne a kapcsolatba energiát,időt...tehát a macskák és a kutyák is keményen megdolgoznak azért hogy olyan az ember és háziállat közti kapcsolat amilyen!

2022. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez elég gyenge lett, még humor kategóriában is
2022. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!