Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatoknál van nemi betegség?

Állatoknál van nemi betegség?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
van
2022. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sajnos igen
2022. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Ugye nem azért kérdezted amire asszociálni lehet egy ilyen kérdésnél?
2022. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem akarom megdugni a kutyám,ja nincs is kutyám és más sem.


az eredeti elgondolás az hogy vita van róla hogy az ember alapvetően monogám vagy poligám. a nem betegség az indok arra,hogy mono legyen.

a sikeres párosodás és fajfenntartás (réges régen) poli indoka.


de az állatoknál mi helyzet? ők elég jól megfigyelhetőek és nem csak találgatni kell.

a kutyák összevissza baxnak. náluk van.(mostmár tudom)

a többi állat majd kiderül.

érdekes lenne tudni az örökre párt választóknál.

2022. szept. 4. 00:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ennél összetetebb kérdés. A nemi betegség csak egy komponense a dolognak. Nem tudom, hogy azóta túl haladott-e az elmélete, de valamikor a 1990-es években Csányinak megjelent egy könyve "Humán etológia" címen volt kapható könyvesboltokban, ott erről a kérdésről is ír és egészen érdekeseket. Én sajnos régen olvastam, így idézni nem merek belőle. Ő a primátákat vizsgálta ilyen szempontból. De más megközelítést használt.
2022. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!