Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam ki a szobából...

Hogy szoktassam ki a szobából a macskát ?

Figyelt kérdés

Kinti benti cica, de a szobában alszik mikor kedve van. Na most én szeretném hogyha bent a házban aludna, csak ne az én szobámban, mit tudok tenni?



Ja és most per pillanat is bent van, nekem már aludni kellene de ha felemelem akkor nyávog.


2022. szept. 14. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezárod a szoba ajtót, hogy a macska ne tudjon bemenni?!
2022. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De akarom hogy bent legyen, csak ne a szobámban.


Ha bezárom akkor kimegy. Teljesen.

2022. szept. 14. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aludj a nappaliban
2022. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Minek emelgeted, és miért probléma, hogy ott alszik? Feküdj le, és aludj.
2022. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha macska lennék, kellene egy hely, ahol tudok aludni biztonsàgban és ahova illetéktelen kezek/szemek nem érnek be, és ahonnan akkor megyek ki amikor akarok, nem amikor kivesznek


Szóval ha csinàlsz neki egy kis privàt secret vip helyet a lakàs belső részében, akkor oda fog menni es nem a szobadba ahonnan ki kell rakni

2022. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar hogy a szobádban alszik?
2022. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél le neki fekvőhelyet a földre, hátha. De az ágy kényelmesebb. Meg ragaszkodik hozzád, ezért akar a közeledben aludni... Ez miért gond? Jobb lenne ha le se szrna?
2022. szept. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem alszik nyugodtan egész éjjel. Nem akarok arra kelni hogy zörög valamit, vagy épp a fejemen lépeget. Nyugtalan vagyok én is akkor.
2022. szept. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!