Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A müa.komposztáló alatt...

Mária3333 kérdése:

A müa.komposztáló alatt beásta magát valami.kb.5-6 cm lyuk. Kitúrt egy csomó kész komposztot. Ételmaradék nem került bele. Mivel a kutyám ott szaglászott visított egyet, rángatta a lábát egy darabig, VAJON patkány vagy más nemmindegy??

Figyelt kérdés

#Patkány vagy más??
2022. nov. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A patkányharapás veszélyes. Figyeld a kutya lábát, hogy nem sebes, gennyezik, vagy esetleg látható seb nélkül befelé dagad.

Mérget ne tegyél ki, mert megeheti macska vagy süni is, azokért meg kár lenne.

2022. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Patkány. Mi ezért szüntettük be a komposztálást.
2022. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Patkány lesz az, nálunk is volt a komposztáló körül. Én is ezért szüntettem meg. Ugyan egyet láttam csak élve, a többit a vörös kandúrunk kirázta a gatyájából, na de mégis... fenének sem hiányoznak a ház körül.
2022. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sanszos hogy patkány, a kutyusod megtanulja majd a patkánylyukba ne dugdossa bele a lábát. Amúgy egész ügyesen el tudja kapni (főleg ha kotorékeb). Figyeld a lábát van-e rajta harapás és hogy ne fertőződjön el a seb.

Patkányméret tegyél ki dobozban amihez a többi állat (macska, kutya) nem fér hozzá. A b) változat égő kénpapírt a lyukba, póráz nélkül simán nyakörvénél fogod a kutyust és amint előbukkant a patkány elengeded. Jó móka lesz neki, legalább leköti az energiáit :)

2022. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak nagy kutya van, az nem alkalmas.
2022. nov. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!