Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van az ékszerteknősömmel?

Mi van az ékszerteknősömmel?

Figyelt kérdés
2022 áprilisban vettünk egy ékszerteknőst mostanában valami fehér cucc szokott lenni a víz tetején. Úhy nézz ki mintha be lenne fagyva a víz, de egy kis szűrővel elkezdem felszedni akkor ilyen fehér valami. Valami baj van?

2022. nov. 19. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem úhy hanem úgy😅
2022. nov. 19. 14:30
 2/7 anonim válasza:
0%

Ezt a kommentet nem értem.

Nem úgy, hanem úgy.

Az most akkor mit jelent?

2022. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
??
2022. nov. 19. 14:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egész akvárium víz felszínén homályos valami van. Nem tudom mi az de ha elkezdem mondjuk újjammal végig húzni a vízben akkor egy nyúlós fehér cucc felgyűlik a kezemen
2022. nov. 19. 14:42
 5/7 anonim válasza:

2-Rosszul írta először és kijavítotat, mit nem értessz rajta? :D

Először ezt írta: úhy, helyesen :úgy

2022. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyálkás? Abban eszik? Lehet, hogy maga az étel okozza a gondot, próbáld meg másikban etetni, utána vissza, nálam ez oldotta meg, a szűrő kevés volt hozzá.
2022. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet. Még 1 kérdés: ugye 1db ékszerteknősöm van. Szeretnék mellé venni egy (barátot) csak nem tudom mekkora akvárium kell kettőnek
2022. nov. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!