Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vasárnap kisállatvásár lesz...

Vasárnap kisállatvásár lesz az UniverZoo-ban, érdemes kimenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nézegettem, de sehol nem írják, hogy hány tenyésztő, árus lesz, illetve hogy milyen összetételben. Engem főleg a halak és a hüllők érdekelnek, írtam nekik, kíváncsian várom válaszolnak-e.

Egyébként legutóbb az AME dízhalbörzén voltam, az nagy csalódás volt, ugyan azok a halak voltak ott, mint egy egyszerű díszállat kereskedésben, csak sokkal kisebb helyen és kevésbé látványosan. Sem hozzáférni, sem rendesen szétnézni nem lehetett, én 10 perc alatt végeztem.

2010. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt válaszolták:

Kedves xy!



Ez egy olyan kiállítás, ahol bárki szabadon árusíthat, és nem kell előre bejelentkezni, ezért nem tudjuk megmondani, hogy hány díszhalas és hüllő árus lesz. Az Univerzoo területén is található egy hobbi áruház, ahol ilyenekkel is foglalkoznak, a cég neve HungaroZoo Kft. Ennek az áruháznak több szakrészlege van, és ők is most kezdték tevékenységüket.


Jöjjön el vasárnap, és nézzen körül a vásáron és az áruházban is!



Üdvözlettel:



Nyúzó Eszter

rendezvényszervező

UniverZoo

2146 Mogyoród Állatbarát u.2.

Mobil: 06-30 53-31-825

Direkt: (36-1) 22-04-836

Tel.: (36-1) 38-38-138

Fax: (36-1) 38-38-004

e-mail: nyuzo.eszter@univerzoo.eu

web: www.univerzoo.eu

2010. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megkérdezted őket :-)

Most hogy ezt megtudtuk, Te kimész vagy sem?


Én tengerimalacot szeretnék venni, remélem lesz olyan aki árul, ha meg mégsem, hát körülnézek, mert még nem voltam.

2010. szept. 30. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
300 forintot biztos megér, de én először a boltokban nézek szét. A választék nem sokkal nagyobb, mint egy állatkereskedésben, viszont tenyésztőktől vásárolhatsz, de a nagy tömeg miatt nehéz normálisan körbenézni, beszélgetni. Azért nézz ki, ha nem voltál még ilyenen, hátha szerencséd lesz :)
2010. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem NEM érdemes, én voltam ott lovas napokon. az üzletek választéka nagyon csekély, az egész hely halott. nem véletlenül szerveznek programokat, mert ha hétköznap mész egy árva lélek sincs ott. az eladók bunkók, nem segítőkészek, ha keresel valamit rávágják, hogy nincs és nem is ajánlanak hasonlót, a kártyás fizetés pedig ezer évig tart! nem lesznek sokan, csalódás lesz!
2010. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!