Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sztetek milyen ló lenne a...

Sztetek milyen ló lenne a shire-shetlandi keresztezésből?

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy tiszta hülyének hangzik meg lehet fikázni, csak úgy eszembe jutott milyen lovacska lenne :D tippeket, ötleteket várok :D


(azért nem kell leszólni mert jókedvem van és jó fantáziám:D gyere és fantáziáljunk:D)


2010. szept. 30. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha a kutyákat vesszük alapul, ahol nagyon pici és nagyon nagy kutya közös kölyke is lehetséges (természetesen kizárólag úgy, hogy a szuka a nagyobb) akkor ne a kettő átlaga lesz a kölyök, hanem inkább az egyikre jobban hasonlít. tehát szerintem nem egy arab méretű zömök szőrös csikó lenne, hanem vagy inkább egy alacsonyabb sodri jellegű, vagy egy zömökebb wesh méretű lovacska. egyébként nem hülyeség, tök érdekes felvetés, ha csilliárdos lennék simán ki is próbálnám! :)
2010. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlenség shire kanca - shetty csődör párosítás (fordítva nem tudná kihordani a shetty a csikót). Szerintem egy hucul méret jönne ki belőle, valószínűleg bozontos lenne. Ki tudja, lehet a világon már valaki kipróbálta.
2010. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Íme (nem volt ám könnyű előbányászni, szóval becsüld meg:P). Képek alul, ha nem akarsz olvasni.

[link]

2010. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! én tuti kifogom próbálni ha egyszer sok pénzem lesz ^^ ígyis-úgyis lótenséztőnek megyek, lesz egy shire kancám szántani, egy shetlandi pónim ha erős lovon akarok ülni xD
2010. okt. 1. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:

Íme (nem volt ám könnyű előbányászni, szóval becsüld meg:P). Képek alul, ha nem akarsz olvasni.

[link]



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:10


Sajnos a cikket nem engedi megnyitni be kell jelentkezni vagy nemtudom..

2010. okt. 1. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, erre mondtam, hogy nehéz...

Menj erre az oldalra: [link]

Lent van olyan, hogy: Walton A & Hammond J 1938 The maternal... Utána katt a "free full text"-re

Utána jodd oldalt lesz olyan, hogy: "shof PDF in full windows" arra katt. Várj egy kicsit, ha nem tölti be, akkor frissíts.

2010. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!