Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sok állat esik áldozatul a...

Sok állat esik áldozatul a nagyvárosokban a rengeteg tüzijátékozás miatt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 00:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%

#9 minimálisra növelték a mennyiségüket (látszik is de még így is szép(lehet nem mindenhol de az xplode a klasek az europyro a pyroban és a triplex meg Amerikában szinte minden márka törekszik arra, hogy a perklorátokat is teljesen eltávolítás ami sikerült is mittudomén mikor)) tehát valamennyire még mindig tartalmaz olyan anyagokat amik nem túl egészségesek de az xplode bejelentették h a termékei

48 szor (!!) voltak szennyező béke 10 évvel ezelőtt tegyük hozzá még akkor higany és ólom is volt benne

2023. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
10, nagyon osztom a véleményed. Én szeretem nézni ha már a sok hülye csinálja, de sosem fektetetnék ebbe pénzt és sosem csinálnám ezzel direktben az allataimmal. Én ilyenkor ha már van akkor megnézem és nagyon oda figyelek a szomszédok allataira is, ma este 3d x vittem vissza meglógott kutyát
2023. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
11 na ez igaz ha nem használják jól akkor baromi sok mindent felgyújthatnak. A rendeltetésének megfelelően kell használni mert a qrva szabályok nem ezért lettek hozva.Én betartottam és nem történt semmi különös. Oda kell figyelni nem tető, villanypózna, fa alól kell indítani nem szabad felé hajolni és a rakétákat felfelé kell használni azt csá.Úgy semmi nem gyullad hát ki. Viharban, szélben sem szabad mivel a szél a pálcát az ellenkező irányba mozdítja a sok buta pedig széllel háttal állna és Széllel szemben kapná a rakétát a pofájába
2023. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
16%
10 hát te szarul értelmezted a tűzijátékot és az életet IS.CSAK TE TÖBB KÁROS AGYAGOT BOCSÁTASZ KI MINT A ROHADT TŰZIJÁTÉK, fingasz az metán lélegzel az co2 tehát hozzájárulsz ahhoz h olvadjon a sark tehát állatkínzó állatgyilkos vagy (gondolom eszel húst is 😃😃😃). Nem tudtok normális indokokat hozni. De amúgy búék
2023. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%
Fun fact:külföldi országokban többet tűzijátékoznak és az állatok hozzászoktak❤️állatoknak és az embereknek is jó.
2023. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%

#15

fingani muszáj azzal nem lehet miz kezdeni, légi parádé nélkül viszont tudsz élni ha meg nem akkor halj meg, jobb is lenne nekünk 😃

2023. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
22%

#17

dehogy jó, only hazugság! olaszországban is tömegével haltak meg pár éve a madarak a tűzijáték miatt, bár érdekelne hogy az embereknek és az állatoknak és a természetnek miért jó hogy állatok halnak meg és káros dolgot jutattunk a környezetbe, de hát ennyi az IQ szinted! miután megszületett a második agysejted majd talán lesz eszed addig reménytelen vagy

2023. jan. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem tavaly találták ki a tüzijátékot.

Mindenkinek a saját felelőssége ilyenkor vigyázni az állatkáira, ez egyetlen nap az évben.

2023. jan. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Egész nap láttam a rokonok kiskutyáját. Le sem szarta, hogy a városban több helyről is tűzijáték hangok és fények szűrődtek a lakásba. Olybá tűnik mégsem hal bele instant minden állat egy tűzijátékba.
2023. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%
21 ha neked az jó érzést okoz. Hát az állatokkal pont nem ez történik úgyhogy ne próbáld a nyomorék logikádat másokkal megértetni.
2023. jan. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!