Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Láttátok a híradóban, mi...

Láttátok a híradóban, mi történt Kolontáron, Devecseren? Mi lesz az állatokkal?

Figyelt kérdés
Mentik ilyenkor az állatokat vagy sorsukra hagyják őket? Szerencsétlen állatok! Őket is megmarja, égeti az iszap! Borzalom! Mit lehet ilyenkor tenni? Lehet valahol segíteni?
2010. okt. 4. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom,szervezett állatmentés még nem indult.
2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
És a legjobb az egészben (az állatok szempontjából)az hogy ma van az állatok világnapja :( Remélem hamar elkezdik az állatok mentését is. Bár az is igaz hogy egész Veszprém megyéből mennek segíteni B.füredről is indult tűzoltó,mert hallottam, még kérdeztem is magamban vajon hová mehet. Most már tudom.Sajnos :(
2010. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Az ár levonult, a legtöbb helyen már csak néhány centi maradt. Nemsokára a mentesítést is elkezdik. A legtöbb állat köszöni jól van!
2010. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
19:12: Úgy érted, hogy az az iszap, ami 2 embert megölt, több mint 60-nak súlyos égési sérüléseket okozott, nem ugyanilyen ártalmas az állatokra? Ha csak a lábukat marja, az is komoly baj...
2010. okt. 4. 19:25
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Őő, az senkinek nem jutott még eszébe, hogy az állatoknak vannak gazdáik is? Tehát úgy logikusan azok ilyenkor mennek és gondoskodnak a jószágról, ha már úgy nekik nincs semmi gondjuk...
2010. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Igazad van: borzalom! De bocsáss meg nekem, ha elsősorban az emberek tragédiájára gondolok... (2 halott, 2 életveszélyes égési sérült, 50 ember kórházban!)
2010. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Természetesen az emberi oldala is megrázott, de látom, hogy azonnal beindult a mentés, a sérültek kórházban vannak, zajlanak a kitelepítések. Ellenben - az árvizekből látva - az állatokkal valószínűleg nem sokan törődnek.
2010. okt. 4. 19:51
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ez jutott eszembe, de amikor jött, szóltak hogy menni kell és mire elővette a létrát hogy felmásszanak a padlásra már mellkasig ért és mart akkor nincs idő sajnos az állatáért úszni. Belehalt volna aki azt is próbálta menteni. És egyenlőre még emberek is veszélyben vannak. Az a rossz, hogy minden fűszálat is bevett ez a szmötyi, így az állatok ahova lépnek biztos mar.

Reméljük a legjobbakat

2010. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam a Blikkben hogy egy meghalt személy kutyája úgy halt meg kínok közt a 1,5 méter magas vízeben hogy ki volt kötve a házához:( A gazdája pedig a szüleihez akart átmenni de sajnos az ár elsodorta :( Ezt még leírni is borzalmas. Milyen kínokat élhettek meg mindketten :(
2010. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Rex Alapítvány hozott fel állatokat és még jelenleg is fürdetik és orvosilag ellátják őket. Szegények rossz állapotba vannak.
2010. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!