Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik az az ausztrál állat,...

Melyik az az ausztrál állat, amelyik mindig részeg, mert olyan táplálékot fogyaszt, hogy alkoholt tartalmaz?

Figyelt kérdés

#részeg állat
2023. márc. 2. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Vöröshasú lóri? Hogy néz ki?
2023. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem madár. Valami szőrös állat. Nem tudom. Csak hallottam és most a mesémbe bele akarom írni.
2023. márc. 2. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem valamiért a panda ugrik be.
2023. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
#3 Az aztán ausztrál.
2023. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy rengeteg állat van, ami megtanulta, mikor melyik fa alatt erjed már a gyümölcs, de ami ausztrál, az talán a wallaby (kefe kenguru), ami mákon szokott alkalmanként betépni.
2023. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem a Sivatagi Show-ban látta a kérdező ezt a jelenetet?
2023. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Persze, lehet, hogy tévedek, de a leírás alapján ez nem igazán létezhet.

Ugyanis ha a fő táplálékának része az alkohol, akkor a szervezete adaptálódik hozzá annyira, hogy ne rúgjon be a szokásos mennyiségtől egy idő után. Evolúciós zsákutca, ha mindig részeg a fő táplálékától, akkor könnyebben szenved vereséget harcokban (élőhelyért vagy nőstényért), vagy nehezebben menekül a rá leselkedő veszély elől.

Olyan ellenben előfordul, hogy fogyasztanak olyan dolgot is, amitől beállHATnak. Feltételes mód. Mint ahogy az említett sivatagi show-ban is egy szezonális jelenség a túlérett gyümölcstől való berúgás.

2023. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A koalákról lehet hallani ezt, hogy az eukaliptusz olyan anyagokat tartalmaz amik olyan hatással vannak rá, mint ránk az alkohol, de ez hülyeség. Pusztán annyi, hogy a koalák nagyon sokat alszanak, gyakran bódultnak látszik, de csak álmos, mivel konkrétan 1 nap 4-5 órát aktív, a többit végig alussza.

Szóval egyáltalán nem részeg!

2023. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus, tényleg a koala volt az! Tudtam, hogy valami panda-szerű állatról olvastam ezt, de nem jutott eszembe a koala.
2023. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor jól emlékeztem. Már ő van a mesémben. Nem kell átírni. Szupi.
2023. márc. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!