Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen akármi élhet egy vödör...

Milyen akármi élhet egy vödör allott, büdös vízben?

Figyelt kérdés

Nagyapám fészere mögött van egy senkiföldje úgymond... árnyékos, elhanyagolt terület ahová a tető egy részéről is folyik a víz.

Van ott egy vödör, kb a fele ilyen iszap tele falevelekkel, a másik fele meg víz... fekete a víz konkrétan. Tegnap észrevettem hogy mozog a vödörben a víz. Nagyon nem mertem odamenni, egy bottal megböktem a vödröt és hallottam egy hülye hangot. Mintha ciripelés vagy hasonló lett volna. Nem kuruttyolás.


Mégis mi lehet az?



2023. máj. 4. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Tücsök.
2023. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen rágcsálóféle nem lehet ugye?
2023. máj. 4. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező - hogy van képed ilyen kérdést kiírni?

Miért nem nézted meg rendesen?


Így szinte bármi lehetett, akár egy mozgásérzékelővel és vibramotorral ellátott elemes lótetű is!

2023. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy van képem hogy félek mit találok! Ne ugorjon rám semmi mert infarktust kapok.
2023. máj. 4. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Békák beleköltözhettek.
2023. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked állott büdös víz az más állatnak szerves anyaggal, táplálékkal teli bőségtál. Ráadásul még víz is van ugyebár. Elég sok rovarfajnak ez a paradicsom.
2023. máj. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Úgy van képem hogy félek mit találok! Ne ugorjon rám semmi mert infarktust kapok." Akkor ne piszkálgasd , ember. És nem kell nyavalyogni.
2023. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!