Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is normális a...

Szerintetek is normális a kutyával és macskával emberként beszélgetni?

Figyelt kérdés
Például hogy vagy, jól aludtál e ilyesmi ?
2023. júl. 24. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, de a tesóm hül.ének néz amikor "beszélgetek" a kutyámmal meg a macskámmal.
2023. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is szoktam velük beszélgetni.
2023. júl. 24. 15:55
 3/14 anonim válasza:
100%

Attól függ, miről :D

Én is beszélek velük, de nem arról, hogy mit olvastam a hírekben, vagy milyen volt a napom... :)

csak hogy kimegy-e, meg ilyenek, ami velük kapcsolatos.

Egyébként nagyon sok mindent megértenek. Ha megmondom nekik, hogy nem jönnek, elkullognak például az ajtóból... szóval normális.

2023. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen normális. Sokkal értelmesebbek a legtöbb embernél, csak nem tudnak beszélni.
2023. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
1-es én a tesódat nézem annak.
2023. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell a tesómat bántani. Ő máshogy viszonyul az állatokhoz, mint én.
2023. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azt megbeszélni, hogy ki a jó kutya, szép kutya, okos kutya, az rendben van.


De ha valaki az emberi kapcsolatok helyett inkabb a kutyajaval beszel az bizony nem normalis.

2023. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Thunderfairy ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem normális az ilyen. Úgyse fogja megérteni. Be lehetne fejezni ezt hogy a háziállatot is embernek veszik a gazdik.
2023. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grimfox ***** válasza:
86%
Az embernek nem árt, az állatnak meg használ, mert hiába nem érti, azt érzi, hogy foglalkoznak vele. Mindaddig, amíg az ember nem kezeli emberi személyként az állatot, addig nincs különösebb baj. Utána meg már pszichológiai eset.
2023. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek abban, hogy az ember is az állat képes egymással kommunikálni, de nem szavakkal. Hanem testbeszéddel, hangsúlyozással. Teljesen felesleges irodalmian tökéletes kifejezéseket használnod a kutyának, meg macskának, mert nem az alapján ért meg téged. Egyszer próbáld majd meg a kutyádat ugyan azzal a hangsúllyal, de más szóhasználattal magadhoz hívni, ugyan úgy érteni fogja. Tehát, ha beszélsz az állataidhoz, maximum magadat szórakoztatod vele. Inkább próbálj meg úgymond egy hullámhosszra kerülni vele mentális síkon is, és testbeszéddel, hangsúlyozással nem csak szólni hozzá, hanem megpróbálni azt is megfejteni, hogy az állat mire akar kilyukadni?
2023. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!