Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vettem egy cica fekhelyet...

Vettem egy cica fekhelyet ilyen plüss,az eladó ott letépte róla a címkét,sajnos 2 napja van itt a cica bele se feküdt vissza veszik ?

Figyelt kérdés
Blokk megvan használva nem volt ,kicserélik szerintetek ?
2023. szept. 29. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha esetleg nem veszik vissza, tedd máshova. Ha ott sem, akkor megint máshova.

Mi fekhellyel és kaparófával ia jártunk úgy, hogy nem voltak hajlandók használni, aztán ilyen belső renoválási munkák miatt "ideiglenesen" áttettük máshova, azóta használják. Nem is lett egyik sem visszatéve az első helyére :)

2023. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Vagy hirdesd meg

Nekem se használták az ilyen fekhelyet, de el tudtam adni marketplacen annyiért, amennyiért vettem

2023. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is jártam úgy, mint #1-es :) Csúcs cicaágy, rá se hederített. Áttettem oda, ahol sokat szokott tunyulni, azóta imádja.
2023. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Az enyémet se érdekli a cicaágy, de a dobozok, kartonok, nagyobb befőttes üvegek, minél szűkeb dolgok igen. Szerintem ha beférne a kv-s bögrémbe, abban aludna.
2023. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Általában azonban az eladók visszaveszik a terméket vagy kicserélik, ha az eredeti állapotban van, a címkék még rajta vannak, és a vásárlástól számított rövid időn belül történik a reklamáció. Mivel az eladó eltávolította a címkét, az befolyásolhatja a visszavétel vagy cserére vonatkozó politikát.


A legjobb, ha azonnal felkeresi az eladót, és megkérdezi tőlük a visszavétel vagy cserére vonatkozó lehetőségeket. Néhány esetben az eladók hajlandók segíteni ügyfeleiknek még akkor is, ha eltávolították a címkét, különösen, ha a termék egyértelműen nem lett használva. Fontos azonban, hogy gyorsan cselekedjen, mivel általában van egy meghatározott időkeret, amelyen belül reklamálhat a vásárlás után.

2023. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
5, Köszönjük, ChatGPT
2023. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma van a másodiknapja
2023. szept. 29. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
6, Nincs mit! Ha bármilyen kérdésed van, ne habozz megkérdezni. Segítek, amennyire csak tudok!
2023. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, akkor kezdték használni, mikor máshova tetük. Fôleg emeltebb, csendes helyek, ahonnan jól belátja a szobát. De a plüss ágyat így is csak télen használják.
2023. okt. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!