Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A tetőn tartó egér mocorgásos...

A tetőn tartó egér mocorgásos időszak meddig tart? Én úgy hallottam hogy kb. karácsonyig, újévig de nem tudom hogy ez így van-e.

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő néha és bosszantó az ahogy ott fent valami fut,megáll,fut,megáll,mocorog és eléggé újdonság nekem ez mivel 1 éve lakunk kertes házban.

2023. okt. 17. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Drága Égi Atyánk,


Köszönjük neked a te bölcs teremtéseidet, akikkel nap, mint nap körülveszel minket. Hálásak vagyunk az egér mocorgásos időszakért, amely emlékeztet minket a te csodás alkotásaidra és a természet változásaira. Kérünk, segíts nekünk megérteni és becsülni mindazt, amit a természet ajándékoz nekünk.


Kérünk, óvd meg ezeket a kis lényeket, akik a környezetünk részei, és segíts nekünk gondoskodni róluk. Adj nekünk bölcsességet ahhoz, hogy tiszteletteljesen éljünk együtt velük és mindazokkal, akikkel ezt a földet megosztjuk.


Áldj meg minket a megértés és tisztelet ajándékával, hogy méltó módon éljünk ezen a gyönyörű bolygón, amit nekünk adtál. Köszönjük a természet szépségét és bőségét, és segíts, hogy mindig értékelnünk és védelmeznünk kelljen ezt a csodás világot.


Köszönjük, hogy mindig hallgatsz minket és segítesz nekünk az utunkon. Ámen.

2023. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

#1 - ez hatalmas köszi! XD


Amúgy meg a ház állagának megóvása érdekében illene kiirtani a kérdéses állatokat.

2023. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mik történhetnek ezekben a "mocorgásos" időszakokban? Bizony a művészeket is már sokszor megihlette a téma! Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=lbFH2jbSmuc


Ez pedig csak a nagyon erős idegzetűeknek:

https://www.youtube.com/watch?v=Her3d1DH7yU

2023. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig hol laktál, panelban?

Csótány volt?

Na ez kb. ugyanez.

Pont addig lesz egér, amíg ki nem irtod őket. A várakozástól biztos nem fog eltűnni!

2023. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

4-es vagyok, egyébként nem igazán tudom összerakni ezt, hogy "fent" mocorog valami!

Hol fent, valami rajzlapból készült álmennyezet fölött?

Mert egy egeret kb. azon keresztül hallanál, hogy fut, és megáll. Normális beton födémen keresztül kb. egy kecskét lehetne hallani, hogy ugrál, meg mászkál.

2023. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nyestek mocoroghatnak, hangoskodhatnak, nem egerek. A nyestek ellen pedig jó ha próbáltok védekezni, mert komoly károkat tudnak okozni.
2023. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Fel nem foghatom, hogy honnan került elő ennyi besavanyodott gyakorizó, kik nem tudják zölddel értékelni az egyes válaszadó humorérzékét.


Nekem nagyon tetszett ez a szellemesen megírt közvetett utalás a helyes cselekedetre!

:-)

2023. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
7-es: Talán nem egyforma a humorunk. Nem kell ahhoz besavanyodottnak lenni, hogy ne az általad szellemesnek tartott írásokon tudjon kacarászni valaki, hanem más valamin, amit esetleg Te nem tudnál értékelni. Nem Te vagy az etalon!
2023. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Most ha arra kérdeztél rá hogy mikor kezdenek téli álmot aludni az egerek,karácsonykor-újévkor és abbahagyni a "mocorgást" akkor arra várhatsz...Nem fognak.

Amíg vannak mászkálni fognak.Bármi is az,egér vagy nyest stb.

2023. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

#7-es, szerintem az 1-es se nem vicces, se nem helyes!


Az, hogy valaki egy imaszerű szarba csomagolja az okoskodását, az attól csak még fellengzősebb okoskodás lesz.

Ráadásul nem értem, mi a helyes abban, ha valaki megvesz egy házat (ami lehet, hogy egy élet munkája, mire mondjuk teljesen kifizeti, vagy felújítja, stb) és hagynia kéne, hogy a kártevők szétrágják.

Ezt csak egy olyan okoskodó kisgyerek tarthatja helyesnek, aki életében nem tett keresztbe egy szalmaszálat se azért, hogy lakhasson valahol, vagy sátorban lakik.

2023. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!