Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kígyón táncolni,...

Szeretnék egy kígyón táncolni, de nem tudom hogy hol talalják kigyót?

Figyelt kérdés
Egy vallási rituál miatt szeretnék kígyón táncolni. Ha be megyek egy állat boltba, meg lehet kérni őket, hogy táncolhassak egy kígyón? Vagy probálkozzak meg találni egy kígyót a természetben?

nov. 10. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Marhára fog örülni a kígyó hogy rajta táncikálsz.
nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Thunderfairy ***** válasza:
98%
Hülyegyerek.
nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha lány vagy, biztos valaki majd felajanl erre a celra valami kisebb egyszemű kobrat. 🤣
nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozol, de nem vagy vicces.
nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#1, nem lenne baja a kígyonak. A kígyonak csak alattam kell legyen, miköíben táncolok.
nov. 10. 19:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a kígyóN akarsz táncolni, hanem a kígyó felett. Senki sem fogja megengedni.
nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7.. nem akarlak elkeseríteni de ez a xxi.sz. es mo.. pénzért mindent lehet.. szóval kérdező. Sok sikert.
nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok sikert kívánok hozzá, de tényleg csak akkor ha nem a kigyÓN, akarsz, ha nem lesz semmi baja, akkor ez szerintem szuper dolog.
nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha félreérhető voltam, a vallásomban nagyon fontos hogy embereknek, se állatoknak ne legyen problémájuk. És valaki tudja, hogy hogy tudok kígyót találni, ami fölött táncolhatnék?
nov. 10. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!