Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akiknek háziállatuk van és...

Akiknek háziállatuk van és naponta cukiság agressziót élnek át: írjátok le, mit csinálnàtok azzal a kis tüneménnyel?

Figyelt kérdés

Itt nem lesz ítélkezés. Ez egy létező dolog.

Én a macskámat megragadnám és addig puszilgatnám, amíg meg nem bolondul. Egy órán keresztül intenzíven dögölyözném a puha hasát (ha engedné), és úgy olelgetnem hogy fuldokolna.



#macska #háziállat #Cukiság agresszió
jan. 26. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ööö… 3 macska, 2 nyúl, 6 tyúk. Soha egyiket sem szekálnám, tisztelem őket.
jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Békén hagynám. Nem plüss.
jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Letezo jelenseg, gyerekeknel. Felnott ember azert eleg jol tudja ezt kezelni, feleslegesen nem szekalom a kutyakat, altalaban ok jonnek oda nyomulni, akkor kapnak simit, dogonyozest, puszit, de ezt igénylik is. Kacsaim es tyukjaim bar szelidek, kezbol esznek, egyutt kerteszkedunk, magyaraznak, jonnek utanam mintha muszaj volna, de nem kapom ölbe oket, mert utana fel napig csak tollaszkodnanak es nem igenylik ennyire a kozelseget. Amig kicsik voltak, addig kezben is jol elvoltak vagy mellettem egy nekik szant pleden, de ahogy kamaszodtak, ez elmult.
jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Engem is ölelgetnetne valaki :c
jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Itt mindenki olyan unalmas, akinek állata van annak kell hogy legyen ilyen hozzaallasa
jan. 26. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem kell. És ha van is, akkor is legyen annyi belátással az állata iránt, hogy visszafogja magát. Igen, néha én is dögönyözném, de ha látom, hogy neki elég, akkor nem erőszakolom rá magam.
jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Sokan félreértették a kérdést. Ami arról szólt, hogy mit TENNÉTEK (feltételesmód), ha nem kontrollálnátok magatokat (mint minden normális ember).

És ez nem csak a gyerekeknek van, az agy alapbeállítása az, hogy a túlzott ingert megpróbálja megszüntetni (cukiság --> agresszió).


Nekem ez az lenne, hogy a végtelenségig szorítanám, állatfajtól függetlenül.

jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az a cukiság agresszió?
jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem értik mit kérdezel.

Én igen.

Meg tudnám zabálni, de ez ugye gáz.

Összeszorítom a fogam, eltorzítom a hangom, ökölbe szorítom a kezem és azt sziszegem a fogaim közül, hogy gyere ide hagy zabáljalak meg, te kis genyó. :D

Mert egy öntörvény kis genyó, aki pontosan 1mm-re távolodik el mindig a simogató kezemtől.

Vagy amikor alszik és meg tudnám gyömöszölni, de nyilván nem ébresztem fel és akkor hangtalanul ugyanez. :D

jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
A kérdésből úgy lehet érteni, hogy a gazdák élnek át cukiság agressziót.
jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!