Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van, aki csak azért nem tart...

Van, aki csak azért nem tart kutyát, macskát, mert keveset van otthon ahhoz (főleg hétköznap)?

Figyelt kérdés

febr. 6. 13:56
 1/5 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Nekem van macskám, 2 is. Rájuk van időm, nagyon szeretnék egy kutyát, de még fiatal vagyok és nem tudnám elképzelni az életem úgy, hogy minden nap rohangáljak levinni sétálni. Majd később, de egyszer biztosan lesz.
febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki azért nem tart kutyát, sem más állatot pedig nagyon szeretne, mert orvos, ezért nagyon összevissza dolgozik.

Szeretnél kutyát, csak emiatt nem mered bevállalni? Mit jelent a "keveset van otthon"?

febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van
febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mármint nem is azért mert jelenleg keveset vagyok otthon, hanem mert 1-2 éven belül szeretnék egyetemre jelentkezni és esélyesen kollégista leszek, nem tudnám magammal vinni az állatot. Egyrészt ugye nem is biztos, hogy másra tudom bízni, másrészt semmi értelme úgy állatot vállalnom, ha aztán a fél életét nem is együtt töltjük.
febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van aki előrelátóan gondolkodik és megnézi mennyi a kutya mozgási, törődési igénye, ezt összeveti az ő képességével akkor beláthatja, hogy neki (ebben az élethelyzetben) nem való.
febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!