Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne igény egy...

Mennyire lenne igény egy ilyen szolgáltatásra?

Figyelt kérdés

A projekt egy olyan platformot hozna létre, amely segít az állattartóknak megfelelő állatorvost keresni. Az ötlet célja az lenne hogy egy olyan állatorvos keresőt hozzunk létre, amelyben könnyedén szűrhetőek az állatorvosok. Az adatbázisban megyék, települések szerint vannak bejegyezve, de az adott rendelő tevékenységeit, orvosait, elérhetőségeit is tartalmazza. Ezen kívül minden rendelőhöz társítva vannak a bejegyzett cím koordinátái, vagyis lehet távolságalapon szűrni, akár kiválasztott településtől való távolság alapján, akár a böngésző helymeghatározó szolgáltatását igénybe véve, az otthonodtól való távolság alapján. Ezen kívül felállítanék egy pontozási rendszert, mellyel lehet értékelni a rendelőket.

Vagyis végső soron egy olyan weboldalt szeretnék létrehozni, ahol könnyedén szűrhetőek az állatorvosok megye, település, de akár távolság, értékelés alapján, ezen kívül elérhető adott rendelő tevékenysége, orvosai, elérhetőségeik, hogy a felhasználók könnyen megtalálják a számukra legjobb állatorvost.

Mennyire lenne ilyenre igény, továbbá mivel ezt valahogy fenn is kell anyagilag tartani mi lenne az a funkció, amiért pénzt is hajlandó lennél kiadni?


ápr. 21. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tudja jelenleg a Google is.
ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon elkéstem bármilyen webszolgáltatással, ugye? A nagyvállalatok már a nagy részét lefedik a dolgoknak, amit meg nem arra van más bejáratott megoldás. Mire én odaértem hogy elkezdtem gondolkodni, úgy tűnik már betelt a piac.
ápr. 21. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezért felhasználó nem fizetne. Van erre google, illetve elég jó facebook csoportok, ahol megosztják egymással az emberek a tapasztalaikat.


Állatorvosként pedig valószínűleg erre nem adnék ki pénzt, mivel a legtöbb rendelőnek megvan a maga fb oldala/weblapja, amin olyan tartalom van, amit szeretnék.

ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
2: szerintem erre nincs is piac.
ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen webszolgáltatásra lenne szerintetek piac állattartás területén? Mert mostmár akármire gondolok Google, Facebook, stb. megvalósította.
ápr. 21. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha tudnánk, hogy miből tudnád degeszre keresni magad, minden gyakoris felhasználó milliárdos lenne. Ha van is az embernek ötlete, kötve hiszem, hogy megosztja egy vadidegennel.


Nekem pl van egy termékotletem, most tesztelem a saját kutyáimon. Szerinted el fogom neked árulni?

ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kérdezni mertem.
ápr. 21. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya-macskatartási piac baromi telített, hacsak nem tudsz akkora termékpalettát felvonultatni, mint a Zooplus, Petissimo, akkor nincs értelme egy századik webáruházat létrehozni ezen a területen. A nyakörvektől kezdve az eldobható alomdobozig minden ki lett már vesézve.
ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!