Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkertben harapott már meg...

Állatkertben harapott már meg állat?

Figyelt kérdés
máj. 24. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én olvastam már felháborodott kommentet 1 csillagos értékeléssel egy vadasparknál. A háborgó anyuka azon panaszkodott hogy a gyerekét "összemarta" véresre odabent egy macska. A park sajnálkozott és közölte a macska nem az övék, és hogy saját felelősség a simogatás.

Aztán később nézegettem a fotókat. Megláttam azt az emlegetett macskát ahogy vidáman jókedvűen sütkérezik a képeken, meg szórakozik az emberekkel 😅

máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer etettem egy tevét, aki lassúnak tartott így odakapott.


Egy ismerősünket fejbeverte egy gorilla :D

máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Egyszer bedugtam a fütyim a kismaki ketrecébe.

Azóta katéteren keresztül pisilek.

máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem sokon múlt. Az állatsimogatónál az egyik kecske kitépte a kezemből a zoocsemegés zacsit, épphogy elkerülte a kisujjamat.
máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam akkor az állatsimogatóban megtámadott a kecske és elvette a kaját ami nálam volt. 😅
máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Igen, Nyíregyházán egy Capybara. Nem volt jó élmény. De kedvelem a Capybarákat (vizidisznókat). <3
máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nyúlkálok be hozzájuk, és etetni sem szoktam.
máj. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!