Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a kedvenced...

Volt már, hogy a kedvenced minden áron meg akarta szerezni a kajádat?

Figyelt kérdés
Nemrég a vacsorámhoz szeletelt kenyeremre vetett szemet a legszelídebb (nálam született) nimfám. Hát egyelőre időben elvettem előle, de kitartóan próbál kicselezni. :-)
2010. nov. 2. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen az egyik cicám (sajnos eltűnt szegény:( vadászott gyakran a kajámra, volt, hogy néha megtapogatta, mielőtt bármit csinálhattam volna. Meg az ágyon, íróasztalon hagyott kaját is mindig megtapogatta, és csak utána vitte el...

A másik cicám csak látványosan kunyerál a szemeivel :)

2010. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz, mert én vagyok a falkavezér, ők az én ételemhez nem nyúlhatnak. Mondjuk ők kutyák, nem nimfák :)
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, egy kutya nem tud a levegőből támadni :-D

Náluk is én vagyok a vezér, de amikor valamiért lankad a figyelmem (mint most), akkor ez a kis 2 éves ki is használja az alkalmat, de ezt leszámítva meg nagyon szófogadó. :-)

2010. nov. 2. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyuszi a nyakamba mászik ha almát vagy banánt eszek,(mondjuk adni is szoktunk belőle neki). De volt, hogy véletlenül az asztalon felejtettünk egy tábla csokit, és mire visszamentünk nyúlfog nyomok voltak rajta (a csoki különben is veszélyes, úgyhogy pánikba is estem, de még idejében észrevettük). Ma pedig letámadta a töklámpást. (szerintem holnap adok belőle neki)
2010. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor békésen eszegetsz az asztalnál, és a vadászgörény odaszalad és kiszedi a kezedből a falatot amit éppen tennél a szádba és elrohan vele annál nincs is szebb...:D
2010. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!