Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzást kinél kell...

Állatkínzást kinél kell jelenteni?

Figyelt kérdés
Szomszédunk már 3 napja nincs itthon és a kutyáinak is mi adtunk enni miután rájöttünk ,hogy nem jön haza.
2010. nov. 9. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A jegyzőnél megteheted. De lehet, hogy inkább a szomszédot kellene felkutatni. Az eltűnést a Rendőrségnél kell bejelenteni, de hát a szomszéd felnőtt ember, oda megy, ahova akar...
2010. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen , tudom!De akkor szólt volna ,hogy nem lesz itthon és adjunk a kutyáinak ennivalót!Kiskutyái is vannak nem rég születtek ,és egy méteres láncon tartja a kutyákat!Azért köszi!
2010. nov. 9. 09:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és a szomszéd nem olyan ember aki miatt annyira aggódnék, az állatait többre tartom mint őt!
2010. nov. 9. 09:36
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a legegyszerűbb, ha a legközelebbi menhelyt megkéred hogy segítsen, ők jobban ismerik a lehetőségeket, de ha ők nem is tudnak segíteni akkor a Noé Állatotthont hívd fel ha befogadni nem is tudják őket, de ők már sokszor csináltak végig hasonló esetkete
2010. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
a noé? azokis csak akkor csinálnak vmit ha lemegy a tv-ben is..egyébként meg nem.
2010. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hozzánk a Misina van közel ,de ott is tele vannak, nem tudom mit csináljak?!?
2010. nov. 9. 09:52
 7/13 A kérdező kommentje:
telefonáltam a rendőrségre, állítólag kijönnek!
2010. nov. 9. 10:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz csinálni, sajnos Magyarországon nincs álltavédelmi hatóság, és egyébként is mindenféle fontosabb dolguk van a hatóságoknak (pl. gyorshajtókat, meg füveseket fogni) mint állatokat védeni.


Annyit tudsz tenni, hogy továbbra is eteted őket, ha ez megy, vagy ha anyagilag nem fér bele, akkor ebben kérsz (anyagi, vagy konkrétan táp) segítséget valamilyen állatvédelemmel foglalkozó szervezettől.


Ezen kívül feljelented a jegyzőnél.

2010. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom már írtad, h kihívtad a zsarukat. Majd mond el mi lett!
2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nem értek ide, de majd írok!
2010. nov. 9. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!