Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki tart disznót?

Van olyan aki tart disznót?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatitok ezzel kapcsolaban?

Irjatok nemet és kor is.


2010. nov. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön az önismerethez? xD


Modnénik és modbácsik átraknák az állatok kategóriába? ^^

2010. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze nagyanyám is tart disznót.


Herélt és kb 8 hónapos.

2010. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom is tart egy disznót, tök cuki! Amikor idekerült, még öt hónapos se lehetett. Van két kutyája, és nagyon jó haverok így hárman a malackával. Ha a kutyákat sétálni viszik, a malac sem maradhat otthon, van saját póráza is. A rendszeres testmozgásnak köszönhetően pedig nem hízik el. :) Nagyon édes. Most már lehet olyan 3 éves, de azt nem tudom, hogy fiú-e vagy lány...:)
2010. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk vannak röfijeink, picik, közepesek, nagyok. :) A tartásuk nem igazán bonyolult, nagyon sok dolgot megesznek. (Pl. a hízók és az anya imádja a faleveleket :D, persze csak mértékkel.) Csak azt kell észrevenni, ha valami nem stimmel velük (pl. megy a hasuk, kiütéses a bőrük stb.). Tudom, ez nem túl konkrét válasz, de szakkönyvekből ill. egy szakértő tanácsából (akit áthívhatsz, ha valami szokatlant tapasztalsz) sokkal többet megtudhatsz. :)
2010. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi már sajnos nem tartunk néhány éve.. de egészen kiskoromtól kezdve voltak otthon mindenféle méretben :)

Én nagyon szeret(t)em őket, sajnálom, h már nincsenek, de már nem nagyon éri meg sokat tartani, legalábbis mifelénk... :(

Tapasztalatok: a szembe szomszédot eléggé zavarta, h visítanak, de szerintem ő egy idő után elköltözött :)

Hozzá leget szokni a hangjukhoz és a szagukhoz is :) /az csak az ólhoz közel érződik.../

Azért jó, ha van legalább egy-két darab, mert házi kolbászt, hurkát, sonkát, oldalast... tudsz belőle készíteni, és tudod, h mi van benne. Nem muszáj érteni a levágásához, feldolgozásához, mert egy jó böllér sok mindent megcsinál, neked kb. már csak a kisütés marad.

Enni bírnak, de nem egy bonyolult dolog összekeverni nekik egy kis moslékot, darát, vizet, és beönteni a vályúba.

És persze néhány naponta nem árt kitakarítani alattuk./ ja, igen! Így van trágya, ami a kertnek is jó! Tiszta haszon :D:D /

20/L

2010. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!