Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kapar az egér az ágyam mellett...

Kapar az egér az ágyam mellett. Most hallom -_-' mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Valaki valami ötlet?
2010. nov. 27. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy elviseled vagy vidd ki az előszobába, fürdőbe akárhova ahol más nem hallja..
2010. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kaparj vissza, morzézzatok.
2010. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért ezek beütnek így estére xD mondjuk a kérdés is :D
2010. nov. 27. 23:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Apukám így csinált humánus egércsapdát: élére állított fél dióval óvatosan megtámasztott egy felfordított virágcserepet úgy, hogy a dió bele a cserép belseje felé essen. Az egér bement a cserép alá, hogy egyen a dióból, és amikor elkezdte rágni, a dió kicsúszott a cserép pereme alól, be alá és az egér alatta maradt. Ha ez megvan, csúsztass kartonlapot a cserép alá, és úgy emeld fel, vagy már a csapda felállítása előtt is alá teheted a lapot.
2010. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bent van a falban, vagy már az ágyad alatt? Szerezz be egeres papírdobozt (amit a rágcsálóirtók használnak), összehajtogatod, beleteszed a csalétket, attól garantáltan feldobja a talpát. (Elvérzik). De olyan helyre tedd, ahol nem találja meg kisgyerek, kutya vagy macska.
2010. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom hol van, szerintem még a falba.. most vettem észre 2 perce h kapar valami de ha az ágyam mögött van az is jó lesz mert nem tudok neki állni este átrendezni a szobát és kinyírni egy egeret... aludhatod nyugodtan?:D nem mászik bele a számba meg semmi?XDDD
2010. nov. 27. 23:48
 7/16 anonim válasza:
A szádba nem mászik be, csak a farkadat fogja megcsócsálni.
2010. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
énis ettől paráztam múltkor, mert hallottam valami kaparást, de kiderült, hogy csak a termeszek vagy mik rágták a fát. :)
2010. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
most csak meg akarsz nyugtatni?:D vagy ki akarsz nyírni, lefekszek aludni és 1 szemmel kelek fel mert kirágták a másikat?:D
2010. nov. 28. 00:02
 10/16 anonim ***** válasza:
:) bocs, de nekem is új az élmény, reggel a gatyámon találtam egy ilyen kukac szerű valamit. (ami éjjel rágott) de amúgy ha mélyalvó vagy, szerintem semmit nem veszel észre. :D
2010. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!