Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyás szak ez?

Milyen kutyás szak ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom milye középiskolába mennyek..Nem tudom milyen szak ez segítsetek.

Ahol házhoz mennek és segítenek a kutyáko pl.:ha nem jó a gazdi kapcsolat.vagy menhelyen segítenek gazdit találni és segítenek akutyákon.


2010. dec. 4. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában még nincs ilyen szak :)

Ha egyetemi továbbtanulási terveid vannak, mondjuk állatorvosi, környezetvédelmi-mérnöki vagy ilyesmi, akkor biológia szakos középsuliba menj.

Ha inkább valamilyen állatgondozói képesítés a cél, akkor menj nyugodtan általános (tehát nem szakspecifikus) gimibe, aztán utána okj-s képzéssel tudod megszerezni ezeket a képseítéseket.

Suli mellett pedig önkéntesként már most is próbálhatsz segíteni, keress fel néhány menhelyet és érdeklődj, nincs-e valami feladatuk számodra (kutyasétáltatás például).

2010. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, középiskolában még elé csak biológia szakra menni. De felhívnám még egy dologra a figyelmed: ezért nem fognak neked fizetni, ha egyáltalán kapsz ezzel állást. Amit felsoroltál az önkéntes munka leginkább...
2010. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom.én mellékmunka ként csinálnál.rendeszszakma meg aszisztens akarok lenni csak azért érdeklődni h mi a neve ennek amit leírtam mert nekem nagyon megfelene.
2010. dec. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!