Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h meggyógyuljon? A...

Mit tegyek h meggyógyuljon? A többi nyuszim elkaphatja tőle?

Figyelt kérdés
A nyuszim 3hónapos, kint tartom a kertben mert családi házunk van, szegényke ebben a hidegben szerintem megfázott, lehet ennek a következménye az h bogyókat kakil de közben ilyen kocsonyás lé is jön belölle, szóval nem hasmenése van!
2010. dec. 14. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meg nem mondom neked hirtelen de ha kocsonyás akkor valami nyuszi betegség és elkaphatja a többi is.Írd be a keresőbe,hogy nyúl betegségek és olvasgass utána a tüneteknek.

A helyedben én egy állatorvost is felkeresnék...

2010. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2010. dec. 14. 11:13
 3/12 szamóca. ***** válasza:

az nem megfázás tünet.

különítsd el a többi nyuszitól mert elkaphatják, és vidd orvoshoz amilyen gyorsan csak tudod. Az én nyuszim ilyesmiben pusztult el egy nap alatt. nem biztos hogy a te nyuszidnak is ugyanaz a baja, de inkább vidd dokihoz.

2010. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha neked lenne hirtelen valami hasonló tüneted (kocsonyás lé jön belőled), nem mennél orvoshoz, hanem megkérdeznél pár ismeretlent, mit csinálj.
2010. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És az nem lehet h pár nap múlva el fog neki múlni és akkor nem lesz semmi baja?Muszáj orvoshoz vinni?Tegnap kezdődött neki,de ma már olyan a kedve is mint régen!Csak nem fog megsínyleni benne!Vagy tévedek?
2010. dec. 14. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy elmúlik, lehet hogy megdöglik.

Ezért találták ki az orvost, mert az ért hozzá. Tudod?

Persze várhatsz is vele, lehet hogy meggyógyul. Vagy kínoktól szenvedve megdöglik.

2010. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamóca. ***** válasza:
100%
minden lehet, én vinném. de ha neked nem ér annyit... azért akkor tanácsolom hogy több állatot ne tarts, mert roszul járnak veled.
2010. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez Coccidiosis. A nyúlnak annyi.
2010. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem muszáj állatorvoshoz vinni, sőt! állatot tartani sem muszáj:S
2010. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!