Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan képet, amely egy hangyaboly belső felépítését írja le?

Figyelt kérdés
Tegnap óta próbálok keresni ilyen témájú képet, dde nem találok sehol. Az Ant map nevű oldal pedig nem elérhető, pedig nagyon sürgős lenne. Egy olyan faj lenne negfelelő, aki kiterjedt földalatti járatokat készít, vagy a dombokat építő vöröshangyák.
2010. dec. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képet úgy tutsz csinálni hogy ami tetszik a vidiben ott leállítod a vieod majd a billentyűzeen megnyomod a Print Screen SysRq gombot, ez után a Ctrl+c gombot majd megnyitod a painted abban ha benen vagy akkor pedig megnyomot a Ctrl+v gombot ,majd mented a képet :D

Ha tudo hogy kell bocsi,hogy leírtam :D

2010. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, nagyjából tudtam a módszert, de ezt a képet a paint-ből power point-ba is áthelyezhetem ekkor?
2010. dec. 17. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Miután lementetted paintben utána áttudod rakni PP-ba
2010. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. dec. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!