Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ehez mit szóltok :O?

Ehez mit szóltok :O?

2010. dec. 18. 17:09
 1/8 anonim válasza:
ez most boci vagy mi?? de izmos.. :OOO
2010. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ezt kell befogni munkára :D Biztos jó rágós lehet ha ennyi izom van rajta hús meg zsír meg egy száll se :D
2010. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem semmi.Biztosan génkezelt,vagy szteroidozott bikák.Több izom,több hús.
2010. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, génkezelt, ezért nem tetszik. Sajnálom is szegényt, hogy néz ki.
2010. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem génkezelt (az mit is jelent különben? Hogyan kell génkezelni valakit?), a szövegben a tulajdonos harmadik mondatában elhangzik, hogy: 100 %-ig természetes. Amúgy az ilyen szuperizmolt fajtákat hosszú évek tenyésztői munkájával alakították ki, azért, hogy nagy hústermelésű egyedeket tudjanak létrehozni. A húsminőségük semmivel nem rosszabb, sőt sokkal jobb, mint egy tejtermelésre szelektált fajtáké. Nem kell mindjárt azt hinni, hogy csak természetellenes módon lehet nagy teljesítmányű állatokat létrehozni, a szorgalmas és hozzáértő tenyésztői munka is meghozza a gyümölcsét.
2010. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszenek :D

Meg kóstolnám őket :D

2010. dec. 21. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Marcl, és ha a tulaj azt mondja, hogy 100%ig természetes, akkor az már biztosan ugyis van?? Hol élsz te?
2010. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Nem onnan tudom, hogy természetes, mert a tulaj azt mondta, (csak felhívtam rá a figyelmet, hogy ő is ezzel kezdi a mondandóját)hanem onnan, hogy ez a szakmám, állattenyésztőként tudom, hogy ez az állat teljesen természetes módon szelekciós munkával is létrejöhetett. Amúgy Magyarországon élek, csak igyekszem minél szélesebb látókörrel információt gyűjteni.
2010. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!