Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen lény él legtovább?

Milyen lény él legtovább?

Figyelt kérdés

Itt a Földön melyik az a lény ami a legtovább él?

Légyszi írjátok le mit gondoltok és h meddig él.

A teknősök élnek sokáig azt tudom, mi emberek pedig olyan középkategória :P


2011. jan. 26. 16:50
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:

A papucsállatka nem halhatatlan. Egy egyed csak valamennyi osztódásra képes, azután ivaros folyamat következik. Papucséknál az ivaros folyamat során nem új kispapucsot hoznak össze, hanem a "szülők" összekeverik a saját génjeik egy részét. Tehát utána már nem ugyanazok a papucsok lesznek. Ha ez nem történik meg adott osztódás után, akkor nem tud tovább osztódni és elpusztul.


Nemrég találtak valami több százezer éves betokozódott baktériumot, amit sikeresen felébresztettek. Szerintem ezek a bacik a nyertesek.

2011. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
hát ezt a biosztanáromnak mongyadXDcsakmert az mg ott monta hogy a papucsállatka nem hal meg szóval magyarul halhatatlan XD jahh és 17:45...ÓH HOGY BAXÓDNA MEG A RUSNYA FEJED,HŰHAAA ELRONTOTTAM EGYETLENEGY BETŰT!!!MOST BIZTOS A FEJÜNKRE SZAKAD AZ ÉG!!!INK TE OLVASGASSÁL,NE NEKEM SZÓJJÁ BE
2011. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
amúgy hamár itt tartunk jópofa a biosztanárom is(aki egyben az ofőm :$) ilyeneket beszél belénk,hogy a Mamuszállatka:P halhatatlan...háááát...-.-"
2011. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Platypus ***** válasza:

Ajánlom neki az Összehasonlító Anatómiai Praktikum I. című könyvet, jó eséllyel neki is akad egy példány valahol a szekrényben. Szépen ki van benne fejtve a papucsállatkák összes jó és rossz szokása, és hogy miért nem halhatatlanok.


Ha az elvet nagyon akarja erőltetni, akkor a baktériumokra még nagyjából igaz, mivel azok a végtelenségig képesek osztódni.

2011. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

17:22-nek

Köszönöm a reakciódat, de az undorító stílusoddal és a további helyesírási hibáiddal csak saját magadat sikerült még jobban lejáratnod.

Én elhiszem, hogy a tanár mondta ezt a hülyeséget neked, de az is lehet, hogy félreértettél valamit. Meg egyébként józan paraszti ésszel is elég egyértelmű, hogy nincs halhatatlan élőlény.

Az pedig még nem lenne baj, hogy kihagytál egy betűt, de godolom a mondatvégi írásjelről és a nagy kezdőbetűről sem hallottál még soha.

Meg amúgy nem gondolod, hogy kicsit nagy a szád 13 éves létedre? Bezzeg az iskolai eredményeidre kiváncsi lennék...

2011. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!