Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fáj egy állatnak...

Szerintetek fáj egy állatnak ha elvágják a torkák?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk kecske vágás. Arra lennék kíváncsi hogy fáj e az állatnak ha elvágják a torkát kap e levegőt stb.
2011. febr. 21. 10:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted neked fájna?

Miben különbözik szerinted egy kecske?

2011. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Akkor had válaszoljak kérdésre a kérdéseddel.Í Szerinted az embereknek fáj ha elvágják a nyakát? És kapnak levegőt? Már nem is azért, de az állatok is érző állatok, persze hogy fáj nekik!
2011. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted neked fáj, ha elvágják a torkodat?
2011. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nekem nem vágták el a torkomat így nem tudom, hogy fáj-e .
2011. febr. 21. 10:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen xD Ez vagy kamukérdés vagy ásd el magad
2011. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem élvezi szegény. Nemhiába variáltak a disznóvágással sem.
2011. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, azért vágják el a torkát, hogy ne kapjon levegőt, ezzel ölik meg. Nyilván fáj is, mint bármi, amikor elvágod, aztán, amikor érzi, hogy nincs levegő, a fájdalom háttérbe szorul. Emiatt lehet valaki vegetáriánus, vagy megbékélsz, hogy ez az élet rendje.

Talán levágni én sem tudnék saját kezűleg egy állatot, és sajnálom is, amikor ilyet látok, de nem vagyok álszent, tudom, hogy azt eszem, és ez ezzel jár.

2011. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Doruss ***** válasza:
100%

Biztosan... erre már én is gondoltam. Viszonylag gyors módszer az állat megölésére, mert elvágják a légcsövét plusz a nyaki ütőeret is és hamar meghal.

De én annyira sajnálom! Belegondolni is rossz. Majdnem teljesen vegetáriánus vagyok emiatt, csak ritkán eszem húst. Akkor is csak szárnyasokat. Tudom, hogy az ugyanolyan élőlény, de egyelőre nem saját háztartásban élek, nincs más választásom. De amint felnövök, biztos hogy vega leszek.

2011. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
83%
hülye...
2011. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem 100% ezt várta egész életében.."

Hát hogy ne fájna..?

Ha Te elvágod a kezed nem fáj?

Hát ha a nyakát vágják el akkor valószínűleg nem kap már szegény levegőt..

2011. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!