Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem esznek a malacaim...

Miért nem esznek a malacaim kukorica darát?

Figyelt kérdés
Ma is adtam nekik, de csak odamennek megszagolják és elmennek onnan mintha undorodnának tőle. Mi lehet vele, vmi dohos szagot éreznének rajta? Esetleg vmit keverjek hozzá hátha megeszik?
2011. márc. 26. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak arra tudok gondolni, hogy bepenészedett, vagy valami vegyszer szagot éreznek rajta, mert úgy tároltad.

Próbáld híg moslékkal keverni.

2011. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Penész van egy-két csövön, de az nem számottevő szerintem ha összedarálom. De még1 gond ami lehetne a válasz, hogy olyan nagyteljesitményű fejtőgépem van ami beletöri a csutka kb 20%-át. De olyat is hallottam, hogy a patkányok ha levizelik a terményt különféle betegségekkel fertőzik meg és azt is megérzik a malacok rajta...
2011. márc. 26. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igazad van. szerintem tárold egy elzárt helyen.

nekem is vannak haszonállataim, és meglepően finnyásak. a maradékot, a felforrt, megromlott ennivalot nem ették meg.

2011. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg finnyásak a dögök.


Frissen van darálva?

Mert ha nem, a dara gyorsan avasodik, és melegebb időben van, hogy másnap már nem eszik meg, amit előző este még igen.

2011. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!